Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy kapcsolat azért hűl ki, mert unalmasak a hétköznapok? (akár együtt, akár külön)

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, egy idő után elmúlik a lángolás és akkor mindenkinek unalmassá válnak a hétköznapok de nagyban rajtatok is múlik, hogy hogyan próbáljátok színesebbé tenni.
2011. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat nem azért hűl ki mert unalmasak a hétköznapok, hanem talán azért mert az illetőbe sosem voltál igazán szerelmes, s ha netán eleinte az is voltál, lehet, hogy idővel olyan dolgokat láttál meg vele kapcsolatban, amik talán nem voltak túl szimpatikusak, s elvesztetted iránta az érdeklődésedet emiatt. Szerintem az pl. normális, hogy néha megunod a másikat, ha reggeltől estig vele vagy, éppen ezért néha kell egy kis magány meg az, hogy egyedül is csinálj dolgokat, ne csak a pároddal.De ha te nem amiatt untad meg, mert túl sok időt töltesz naponta vele, akkor lehet, hogy nem túl jó ötlet továbbra is vele folytatni ezt a dolgot.
2011. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, de csak pár órát vagyunk együtt, mert mindketten dolgozunk, kivéve a hétvége. Viszont nem csinálunk semmit, nem járunk sehová, Ha együtt vagyunk, akkor csak a filmnézés, néha közös takarítás, esetenként főzés, de semmi más. Nem járunk szórakozni, nem rendezünk "nagy szexestéket"(vagyis szinte az is ugyan olyan), már mondtam, hogy csinálhatnánk valamit, vagy mehetnénk valahová, de nem igazán van kedve semmihez. Jó vele az ágyban, de már tudom mikor mi fog történni. Ritkán van egy kis extra, de azt nem eröltetjük, nehogy az is megszokássá váljon. Igazából nem tudom, hogy mi a gond,mert tudom, hogy ideális férj és apa lenne, és már nagyon szeretnék saját családot, de közben meg úgy érzem jó lenne már egy kis izgalom, egy kis új dolog stb.Megcsalni nem akaraom, mert félnék, hogy kiderül,na meg a lelkifurdalásom se engedné. Most idén nem is voltunk nyaralni, pedig akkor mindig jól érezzük magunkak, a heti 1-2 szex helyett napi 2-3 van:-), eljárunk ide-oda stb.
2011. szept. 28. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok?
2011. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26
2011. szept. 28. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az a gond, és ezt őszintén mondom, hogy már kiaknáztatok minden örömöt, ami egy párkapcsolatban van. Együtt éltek, szexeltek, főzől neki, mi jöhet még? Már nincs semmi, amiért hajtsa magát. Ezért érdemes óvatosan bánni pl. a testiséggel és a korai összeköltözéssel.


Ha például a szex a fő dolog, ami összetart benneteket, akkor lehet, hogy a szeretet nem elég erős. Márpedig csak a szeretet bír akár 20-50 évig is összetartani egy kapcsolatot. Ha ez gyenge, akkor a kapcsolatnak előbb-utóbb vége lesz.


Ha tényleg szeretitek egyymást, akkor tegyetek egy próbát! Ha 2 hétig kibírjátok minden testi érintés (puszi, kézfogás, simogatás) nélkül, az azt jelenti, hogy érdemes folytatni. Ez jó alkalom arra, hogy egymást lelkileg is kiismerjétek. Sok pár még a szexet sem bírja elhagyni, ha nektek sikerül ez a 2 hét, az nagyon jó jel.


Ha nagyon nem sikerül, akkor meg sajnos számolni kell azzal, hogy a kapcsolat már amúgy sem sokáig bírja. Remélem, hogy Nektek sikerülni fog, és idővel össze is házasodtok!

2011. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy a szex tart össze minket, hisz így is csak heti 1-2 alkalommal van, amit én keveslek, most már megpróbált a párom azon javítani, hogy ne csak hétvégén hanem hétköznap meló után is legyen sex,de így úgy érzem, h. csak azért teszi mert kötelezőnek tartja és nem azért mert annyira kívánna.Mondjuk én se kívánom annyira aszexet, de nem akarom azt hogy határidőnapló szerint csak hétvégén legyen...
2011. szept. 28. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ugyanezek a problémáink, mint amiket leírtál, szórol szóra :( 24L
2011. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!