Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikből van több egyedülálló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikből van több egyedülálló a 20-as éveikben, férfiak vagy nők?

Figyelt kérdés

Nem, nem a szinglire gondoltam, az nem egyenlő az egyedülállóval.

Azért kérdezem, mert olvastam olyat, hogy több az egyedülálló férfi. De kérdésem, hogy ez hogy lehet, mikor a férfiak és a nők kb ugyanannyian vannak?


2011. júl. 3. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A statisztika sem pontos, nem hogy 1-2 vélemény:P
2011. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

20-35-ig több a magányos férfi, utána több a magányos nő. Ez úgy jön ki, hogy a 35 fölötti férfiak a 30 alatti nőkre hajtanak.


És több nő van, de ez a többlet a 80+ korosztály miatt van.

2011. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Férfiból. Az arány változik 30 felett. Oka a sok 30as férfival kapcsolatban lévő nő. 20as férfiak meg nem sűrűn járnak 30+ vagy egyáltalán náluk idősebb nővel, tehát a 30as pasik lényegében elszeretik a 20as csajokat, és viszont. így a 20as férfiaknak és a 30as nőknek nem jut pár.
2011. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyedülálló férfiból van több. Egy lány mindenféleképpen talál partnert előbb-utóbb függetlenül a kinézetétől, egy férfi nem nagyon. Az arányok a nők javára csak 50 évtől felfele érvényesül, legalábbis saját megfigyelés szerint (a koraibb férfihalandóság miatt).
2011. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Van 30 ember

Tegyük fel, hogy 15 férfi, 15 nő.

Na már most, ha tényleg több egyedül álló férfi lenne, mint nő, akkor keveseb egyedülálló nő lenne nem??? vagyis több nő, akinek van párja.

Pl van 20 egyedül álló férfi, akkor hogy a pi..csába lenne húsz nő, akinek van párja??? Lehet hülyén gondolkdoom, akkor bocs.

2011. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a gond hogy én meg pont 22/F vagyok és nincs senkim. Igaz, most per pillanat nem is akarok, de majd.

Kb úgy két fiú jut minden lányra, azt vettem észre.

2011. júl. 3. 18:11
 7/23 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg elb...tam a példát, de a lényeg érthető szerintem:)
2011. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

18:10


Úgy hogy nem a saját korosztályukból választanak a nők, ennek tudható be az eltolódás. De ezt már ketten kifejtettük feljebb...

2011. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Azért nincs, mert elszedik a 30-asok. Én ezért kezdtem el 25 éves létemre 15-18 éveseknél próbálkozni.
2011. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor leírom normálisan a példát, megpróbálom.

Tételezzük fel, hogy nincsenek melegek a játékban.


Azért van több egyedülálló férfi, ha ez igaz, mert több a férfi. Más magyarázat nem lehet mivel:


Tegyük fel:

Van 30 ember

Abból 15 nő, 15 férfi.

Ha a férfiak közül 10 egyedül álló, azt jelenti, hogy 5 nem az. Ha 5 férfi nem egyedülálló, akkor 5 nő nem lehet egyedül álló. 10 nő pedig egyedülálló.

Ó...Most bizonyítottam be, hogy ha minden normális, akkor ugyan annyi egyeülálló van:P

2011. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!