Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkát kell találnom és le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkát kell találnom és le kell folynom ha meg akarom tartani csinos kedved új barátnőm?

Figyelt kérdés

2 hónapja együtt vagyok egy vonzó csinos nővel. A lány nagyon elfogadó és elfogadta hogy nagyon el vagyok hízva és nincs munkám.

Nagyon félek hogy nem találok munkát és el fog hagyni, ugyanis látom rajta hogy nem tetszik neki. Viszont nagyon megszeretett és mondta kitart mellettem


2017. aug. 14. 15:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
# fogynom
2017. aug. 14. 15:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem fog kitartani ( melletted)...
2017. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csipkedd magad es adj halat minden percnek mert sajnos nem sokaig lesz veled kulonben.

Fogyj le,es talalj jol fizeto melot.

2017. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, de ha csak azért jutott eszedbe, hogy ideje lenne munkát találni és a túlsúlyodból leadni, mert különben elhagy ez a lány, az már régen rossz... Eddig nem zavart, hogy munkanélküli vagy?


Hidd el, a lányt se fogod tudni megtartani, ha saját akaraterőd nincsen, és saját motivációd arra, hogy rendezd az életed, legyen munkád, hasznosan teljen az időd és egészséges testalkatod legyen.

2017. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt már tök egészségesen fogyhattál volna akár 8-10 kg-ot is, a munkáról nem is beszélve.

Nem azért fog elhagyni, mert kövér vagy és nincs munkád, hanem azért, mert nem csinálsz semmit, nem látja rajtad az igyekezetet.

2017. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkád, miből van pénzed ennyit enni?
2017. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a fogalkozásod és miért nincs munkád, tanulsz még? Hány éves vagy és ő?
2017. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy biztos: ha becsajoztál (és ilyen szerencsésen sikerült), akkor biza ideje megemberelned magad!


(Nem kell rohanni, mert csak kifulladsz. A lényeg, hogy haladjál.)

2017. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk és szociológiát végeztem és csak szakmába vagyok hajlandó elhelyezkedni mert ez érdekel
2017. aug. 15. 06:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyucinál élsz, mi?

Én a helyében kiraknálak, hidd el, gyorsan keresnél munkát, akár egy gyárban is. Sznob majom.

2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!