Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy elvárás lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne az csinos, igényes, dolgos nő létemre, hogy a párom ne otthon üljön és csak hízzon, hanem menjen el dolgozni?

Figyelt kérdés

Egy éve összejöttem egy kedves aranyos pasival. Akkor nagyon megszerettem, mert olyan figyelmes kedves volt. Akkor már sajnos nem volt munkája, de úgy voltam vele, hogy majd lesz, de sajnos még máig semmi, csak otthon ül és játszik a gépén, valamint mindenféle idegen nőkkel chatel, ami azért bánt egy kicsit. Szóval egy éve teljesen én tartom el, már egy kicsit elegem van belőle. Ráadásul csak hízik el már akkor hasa van....


Gondolkodtam, hogy elhagyom, de úgy gondolom az nem lenne fer tőlem, illetve azért nagyon szeret és nagyon figyelmes velem, ami nagyon kevés pasira jellemző, mit tudok tenni, ti mit csinálnátok?


2017. aug. 2. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez valami vicc? :D Neked semmi önbecsülésed sincs? Páros lábbal rúgnám ki, nem segélyszolgálat vagy, keress valami értelmes, dolgos pasit.
2017. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel tartanál kutyát inkább, kevesebbet eszik.
2017. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Elgondolkodtam rajta, h ez tényleg komoly, vagy csak egy újabb provokatív kérdés. 😐
2017. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Csak 1 év után jutották el idáig?

Adtam volna max. 2-3 hónapot, de nem többet.

És még ráadásul másokkal csetel...

Hidd el, nagyon sok kedves, figyelmes pasi van, aki ezek mellett nem élősködne rajtad.

(Egyébként ha már eltartod, ennyi a minimum, hogy kedves, figyelmes.)

2017. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Retardált vagy?
2017. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Elmehetne oktatonak a srac egy "Hogyan eloskodjunk masokon eszrevetlenul?" cimu kurzuson.


Teged ez a rendes, kedves, figyelmes pasi ugy atver mint annak a rendje. Az ember megerti, ha par hetet, max. 3 honapot munka nelkul van parja. De egy ev??? Ugy kirugnam, hogy a laba nem erne a foldet, foleg, hogy tulajdonkeppen sz*rik az egeszbe.


Rengeteg a normalis ferfi meg, ne ragadj mar le egy ilyennel.

2017. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Te komolyan ennyire ostoba vagy? Vagy ez vicc?!
2017. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Hidd el, nagyon sok kedves, figyelmes pasi van, aki ezek mellett nem élősködne rajtad. "


Úgy szeretem, amikor ezt mondogatják itt is, meg más helyen is, hogy olyan sok szuper rendes pasi van...... Nem tudom hol van az a sok rendes pasi, de 29 éves nőként sajnos sok barátom volt, igaz mind dolgoztak, de egy beképzelt öntelt bunkó volt mind, sajnos meg is csaltak.....

2017. aug. 2. 13:38
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Én meg elmentem dolgozni, és úgy híztam meg. :D
2017. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Amúgy keres munkát, azt látom, tényleg sok helyről visszautasították...
2017. aug. 2. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!