Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekre a budapesti nokre nagyon ramenosnek kell lenni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Csak "körúton belül" élőkre. De nekik csak akkor vagy zsáner, ha maximum 60 kg vagy, az orrod mint a karvalycsőr, sztk szemüveg, hipszter szakáll, kockás nerd ing.
2017. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert kellene?
2017. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Velem épp ma volt nagyon rámenős egy csávó, azt sem értette meg, hogy van barátom. Óriási arca volt, szépen el lett hajtva.

Egy szerényebb, őszinte, udvadias fiúnak ha egyedülálló vagyok, biztos igent mondanék egy találkára, de a nyomulós, nagypofájú férfiakat nem bírom.

2017. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

" ha egyedülálló vagyok"


Itt a kulcs. Nem tudsz igent mondani nekik, mert a rámenős jópár éve már nyert.

2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki se szereti a nyomulós nagyképű embereket, nemtől függetlenül. Persze a perverz, szubmisszív mazochisták azok kivételek, de az emberek többsége nem az.

Szóval, nem, nem rámenősnek kell lenni. Az utcán meg szerintem ne próbálj meg embereket felszedni, senki sem azért van ott hogy téged hallgasson.

2017. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4.: kicsit sem volt a párom rámenős, neten ismertem meg és én vagyok az első barátnője
2017. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

egy fonyeremeny lehet...

2017. aug. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!