Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog, de megnéztem a párom facebookját. Állandóan kamuzott miközben tudtam az igazságot. Amikor nem voltunk együtt volt egy lány akivel kavart, csók is volt, randiztak. De aztán mégis engem válsztott. Utána mikor össze jöttünk (én nem tudtam róla, csak most) még mindig szivezgetett a lánnyal, barátom írt neki, hogy "jóreggelt<3" meg bocsi, hogy nem írtam csak azt hittem alszol. Volt úgyis, hogy találkoznak írta a csaj, hogy siet és akkor találkoznak. Barátom mondta, hogy jolvan. De nemtudom az igazságot. Rákérdeztem barátomnál azt mondta nem találkoztak csak nem tudta máshogy lekoptatni. De nem értem miért nem írt annyit, hogy barátnőm van bocsi. (Ő azt mondta írta neki, de nem tudom)

2017. aug. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Írnék a csajnak és rákérdeznék, hogy mi van köztük
2017. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kidobnám. Hazug ember soha nem változik, és nem tudnék többé bízni benne.
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen írnál a csajnak is mert tuti hazudna ő is. Párod is hazudik. Ha olyan nagyon le akarná koptatni meg tenné hidd el de amit te itt elmondtál nem úgy tűnt mint aki le akarná koptatni a csajt. Plusz ami köztük történt kétlem hogy nincs köztük azóta semmi. Ha ezt nem zárta le és nem küldte el a csajt mikor veled összejött akkor ott mér van valami.
2017. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És te mégis vele vagy még. Furcsa egy világ ez.
2017. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah még annyit hogy nem kellett volna szólnod neki hanem tovább figyelned mit beszélnek aztán ha továbbra is hitegetne elhagynám.
2017. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem beszélnek ebbe biztos vagyok. (2-3 hónapja) Le van tiltva neki a csaj. Meg miután megtudta, hogy együtt vagyunk nem írt a barátomnak.

Már szakítottam vele, mert nem hiszek már neki, nem tudok benne bízni. Többször kamuzott már

2017. aug. 15. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
jól tetted, hogy szakítottál! :)
2017. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!