Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a távkapcsolatról ahol tanulmányai miatt megy ki az egyik fél egyetemre?

Figyelt kérdés
4 évről van itt szó. Nehezíti a dolgot a kommunikáció hiszen elég nagy az idő eltolódás. Fél évente biztos hogy haza tud járni. Én viszont nem tudom megtenni hogy kimenjek hozzá. ( Az ösztöndíj ábrán benne van az utazás is). Szóval kíváncsi vagyok hogy mit gondolnak az emberek erről. Azt viszont tudjuk hogy hogy is lesz tovább. A válaszokat köszi.

2017. aug. 15. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

4 év alatt nagyon sok minden változhat, és ha ilyen keveset találkoztok, akkor biztos nem lesz már egyikőtöknek sem kedve várni a másikra.


Attól is függ, hogy mennyire erős már most a kapcsolat, de én őszintén szólva nem jósolok neki nagy jövőt.


21/L

2017. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... távkapcsolat... nem megy mindenkinek :D
2017. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feleventes vegetalast nem vallalnek be. Tavkapcsolatban elek, 4 ezer km korul, de 3-4 hetente kell talalkozo. Ha ezt nem tudnank megoldani, akkor ertelme nincs a dolognak.
2017. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Nem hiszek a távkapcsban. Négy év alatt egészen biztos, hogy be fog csajozni/pasizni.
2017. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy ilyen valaszokat kapok. Alapvetően erős kapcsolatnak tartom, tényleg mindent meg tudunk beszelelni, bízunk egymásban. Távolság eddig is volt, nem a szó szoros értelmében hogy messze lakik vagy ilyesmi. Hanem sportolók vagyunk és igen vannak edzőtáborok amikor egy hónapig nem is látjuk egymást (Skype).

Lehet hogy fiatalok vagyunk de mi meg fogjuk próbálni. Ha nem működik az ott úgy is kiderül.

A becsajozik témát nem hiszem előbb szakítana mint hogy ezt megtegye.

2017. aug. 16. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:

4 év rengeteg.


Mi 1000km-ről távkapcsolatoztunk, de felnőtt emberek lévén megoldhattuk a háromhetenkénti találkát, és fontos is, egyébként szétmentünk volna.

2017. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!