Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnél olyan férfival, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnél olyan férfival, akinek be van kamerázva a háza, és precizitásmániás?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem,miért ilyen az ilyen pasi?
2017. aug. 17. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

bár nem vagyok nő, de ettől tuti van normálisabb férfi ezerszer

hagyd meg az elvontaknak.

2017. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem. azért, mert én nem vagyok az, es nem tudnék alkalmazkodni hozzá, es ő se hozzam.
2017. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Olyan érzésem lenne a kameráktól,mintha valaki megfigyelne.Illetve,ha mániás... akkor túlzott,ami agresszióval - feszkóval jár,ha nem elégedett! Valami lelki oka is lehet,vagy fejben nem okés valami.

Szóval félnék,így nem!

2017. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan nem. Nem tudnék nyugodtan a házban élni a tudattal, hogy minden lépésemet egy kamera figyeli. Kell a privát szféra
2017. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a házban vagyonvédelmi, biztonsági okokból van kamera/mozgásérzékelő, az teljesen rendben van, számomra ez egy biztonsági intézkedés, szükséges és normális.

A mi házunkban is van, az ismerőseim többségénél előfordul: akár egxszerű térfigyelő, akár mozgésérzékelős, akár távfelügyelethez bekötött, akár olyan, amit pl. egy app segítségével, távolról is tud módosítani stb.


Amennyiben a kamerákat valóban ebből a célból telepítette (betörés megelőzése stb.), az elfogadható, egy megbízható, felelős ember lehet.

Ha viszont azzal szórakozik, hogy neten keresztül random figyelgeti az otthon lévő családtagokat, azok megfigyelésére, kontrollálására használja az eszközöket, mániásan, túl sok időt eltöltve, ezeknek az eszközöknek a függésében él, az pszichés zavart jelentene számomra és nem kezdenék egy ilyen emberrel, mert abnormálisnak, betegesnek tartanám ezt az irányításmániát, ami szakszerű segítségért (pszichiáter!) kiált.

Nincs semmi titkolnivalóm, de nem esne jól a tudat, hogy nem lehet bennem annyira megbízni, hogy ne kelljen árgus szemmel lesni távolról is minden ténykedésemet.


A precizitás ugyanez.

Én is szeretem a rendet, tisztaságot, az alapos szakmai munkát stb.- de ha valaki attól frusztrált lesz, hogy nem a megszokott sorrendben vannak a gatyái szín szerint a komódban vagy nem a menetrendszerűen betervezett és kőbe vésett csütörtöki napon van a heti bevásárlás, hanem néha péntekre vagy szerdára tolódik, akkor ott megint gond van a fejben...


Mint sokmindenben, itt is a mérték a lényeg- van egy pont, amit átlépve ezek a tulajdonságok is kórosak, betegesek, élhetetlenek, gyakorlatilag mentális zavarrá hatalmasodnak- ezzel nem tudnék mit kezdeni.

Egészséges szinten nincs gond vele.


40N

2017. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit az ötös írt, nagyjából ugyanezt akartam én is leírni, csak nem volt türelmem normálisan megfogalmazni. Szóval #5 +1. Nekem is vannak ismerőseim, akik nagyon drága házban laknak ahol kb egy ebédlőszéket ha ellop valaki is már dőzsölhet belőle egy hónapon keresztül. Itt indokoltnak érzem a kamerát, csak úgy hobbiból viszont ne figyelgessen senki.
2017. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Jól írja.

Az én házamon is vannak kamerák, persze csak kívül, és a "tűzveszélyes" helyeken. Könnyebb a tv-n megnézni, hogy jött-e valaki, azért ugat-e a kutya, és időnként az ágyban fekve megnézni, hogy nincs-e baj a fatárolóba, vagy kell-e rakni a tűzre. Ráadásul maximalista, és tisztaságmániás is vagyok.

Ettől függetlenül nem érdekel, ha nincs minden nap takarítás, kicsit sem zavar ha tele van a mosogató, és a ruháim is csak be vannak szórva a fiókba. Bevásárlás? Mi közöm hozzá?...

2017. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!