Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Be hajtottam egy behajtani...

Be hajtottam egy behajtani tilos táblánál, mert nem látszott rendesen. Viszont be volt kamerázva a hely?

Figyelt kérdés
Rendőrök voltak az utca elején,de nem láttak,vagy nem tudom,nem jöttek oda intézkedni.Mire számíthatok?
2017. febr. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy meg fognak büntetni, ha meglátják.
2017. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ .De nem tiszta a dolog,mert akkor nem jöttek oda ,meg egy órát ott álltam ,és akkor sem.Lehetséges ,hogy megúsztam?
2017. febr. 12. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

"Viszont be volt kamerázva a hely?"


Ezt innen senki nem tudja, mert még a helyet se írtad le hol volt!

2017. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ilyen nekünk is volt Gyopárosi fürdőnél a fa eltakarta a behajtani tilos táblát és azt hittük hogy ide simán le lehet parkolni csak akkor nem voltak még ott a rendőrök és nem szoltak erről csak visszajövett mikor már kifürödtük magunkat már egy piros csomag volt az ablakon.

Ha kamera volt tényleg ott akkor lehet számítani levélre de lehet hogy megúsztad. ha a rendőrök láttak és nem szoltak az meg érdekes.

2017. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen kamerák közbiztonsági okokból vannak ott. Nem közlekedésbiztonsági okból.

Szóval ha egy óra várakozás alatt nem kaptál mikulás-csomagot, szerintem megúsztad.

2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-5.! A mikulás csomaghoz semmi köze sincs a rendőröknek, s azt nem is tilosban parkolásért adják a parkolási társaságok emberei.

A kamerák nem a közlekedést nézik.


Kevéssé valószínű, hogy kapnál idézést, de ha mégis, akkor hivatkozhatsz arra, mait nekünk is írsz. Persze csak akkor, ha nem bambulásból nem láttad a táblát.

Az autós szemszögéből nem látható tábla nem is értelmezhető.

2017. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges ,hogy megúsztam?"


Megbüntettek?Ha nem,akkor nyilván megúsztad.

Ha csak nem VÉDA volt,akkor teljesen érdektelen hogy milyen kamera volt.

2017. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,a Ferencvárosban volt,a Lenhossék utcában,ahol közbiztonsági okok miatt van kamera

#3as azért tettem kérdőjelet ,mert így engedte feltenni a kérdést

2017. febr. 12. 23:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"#3as azért tettem kérdőjelet ,mert így engedte feltenni a kérdést"

Bocs egy kis off, s nem kioktató szándékú"

Mire számíthatok, ha behajtottam egy olyan utcába, ahova tilos? Be van kamerázva, s rendőrök is voltak ott.


így már nincs gond a kérdőjellel


És mint írtam: a nem látható táblára nyugodtan lehet hivatkozni.

2017. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!