Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök azt kérné, ne lájkoljátok más lányok képeit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem fogom megérteni, mi értelme a picsuka lájkolásnak. Azt hiszik, hogy havonta egy szopást kisorsol a lájkolók közt? Vagy miért ilyen fontos, hogy mások tudják, hogy "ezt dugnám, ha lenne lehetőségem"?
2017. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére az én barátomra nem kellett rászólni soha, mert alapból nem lájkol senkit. Le se állnék olyan agyhalottal, akit külön kérni kell rá, hogy párkapcsolatban ne más lányoknak fejezgesse már ki, hogy "dugnálak" :D (Mert az esetekk 90%-ában erről van szó, nem arról, hogy régi jó havercsaj diplomaosztós képét lájkolja.)
2017. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az én barátom nem lájkol kb. semmit sem, még engem se, csak nagyon ritkán.

Ez sem zavar és az sem zavarna, ha lájkolna lányokat, mert ha olyan személy rak ki magáról képet,akit kedvelek és úgy gondolom jó kép lett, azt én is ugyanúgy belájkolom, akkor is, ha srác.

Viszont,ha mondjuk lenne egy csaj,akinek mindenképét lájkolná és hozzászólogatna, hogy "szép vagy" akkor az már kicsit másabb lenne.

21/L

2017. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Rögtön szakítanék. Nem normális az ilyen nő.
2017. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem lájkolnám.

Amíg őt kefélem, addig ne egye a kefét azon, hogy kit lájkolok.


(Valójában már a kukkolásért magáért leülnék vele egy beszélgetésre.)

2017. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem, hogy mi értelme az ilyen lájkolgatásnak.
2017. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 pörölycápa ***** válasza:
Ha vadidegen nők képeit lájkolja, az furcsa, nem látom annak mi értelme. Ha a nőnemű ismerőei képét likeolja, azzal nincs baj, én is szoktam hímnemű barátaim képét lájkolni ha épp tetszik a kép (nem amiatt mert a csávó jól néz ki). Meg egyébként is, egy lájk még nem megcsalás...
2017. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mi a tökömért lájkolgatod más lányok képeit? úgy értem, mi célból? meg hány darab lányról van szó? meg kik azok a lányok? ugyanúgy lájkolod fiúk képeit is?
2017. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!