Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti írogattok más lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti írogattok más lányoknak szivecskét, ha van barátnőtök és lájkoljátok a csinos lányok képeit? Lányok, ha a ti párotok ilyet csinál, azt hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok a barátommal, azt mondja hűséges hozzám, és én hiszek is neki. Viszont a facebookon mindig lájkolja a lány ismerősei képeit, és hát mit mondjak, elég sok kihívó lány van közöttük. Ez egy kicsit zavar engem, habár nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget, mert nem kommentelget oda meg semmi. A másik, ami ilyen téren zavar, az az, hogy, mikor szülinapja volt, sokan írtak neki, és volt lány aki szivecskét is írt a köszöntés mellé, és a barátom is írt neki olyat, mikor válaszolt. Mikor erre rákérdeztem, azt mondta, ő mindenkinek ír szivet, aki fontos neki, csak nekik nem mondja, hogy szeretlek.

Ti mit gondoltok erről a témáról? Volt veletek hasonló?

Félreértés ne essék, én nem csinálok ilyenekből "hisztériát", csak érdekel, hogy más hogy van ezzel. :) 19/L



2014. nov. 14. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Rendszeresen köszöntjük egymás nő ismerősökkel, és kapok is szivecskét mert szeretnek, sőt kommentet is.

És némelyik nem csak kihívóan öltözködik hanem konkrétan eléggé szabados életet élnek :)


Feleségem mit szól hozzá? Gyakorlatilag zéró érdeklődést mutat.


Ennyi a véleményem. Egyébként

" nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget, mert nem kommentelget oda meg semmi."


Ha írna akkor meg hisztiznél???

Csak azért kérdezem, hogy ismerősöknek miért nem szabad kommentelnie? (ne birtokold!)

2014. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem "birtokolni" akarom, nyilván semmi nem lenne ha kommentelgetne, én ilyenekből nem csinálok húde nagy ügyet, csak nem esne annyira jól. Ez a szivecskés dolog is azért zavar picit, mert én speciel rajta kívül egy pasi ismerősömnek se írok szivet, akkor se, ha tényleg jóban vagyunk. De ezek szerint ő ilyen, én meg olyan. :D
2014. nov. 14. 18:00
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sokkal normálisabb a viselkedése, mint azoknak akik antiszocializálódnak a barátnőjük miatt, vagy éppen a látszólagos fb-inaktivitás leple alatt flörtölgetnek más lányokkal.

Az őszinteség sokkal kisebb gond, mint a frusztrációk!

2014. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!