Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van olyan, hogy nem mehettek valahová a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem megtiltotta,hogy menjek vele egy fesztiválra,mert a barátaival akar menni. A többi haver legalább felajánlotta a párjának, de velem ezt így közölte. Én soha nem csináltam még ezt vele,pedig van külön baráti társaságom nekem is. Nagyon rosszul esik. Túlreagálom?

2017. aug. 18. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy megtiltotta durva, de, ha megkér rá, hogy erre a programra most szívesebben menne csak a barátaival, szerintem ebben nincs semmi rossz.


Mi is csinálunk számos külön programot, nincs ebben semmi rossz.

2017. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Hozzam mar nem kene visszajonnie :D.
2017. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
:) Szép kis alakot választottál.
2017. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Termèszetesen a közlès minösège nem mindegy. De jók tudnak lenni a külön programok. Èn is nèha elmegyek a barátnőmmel vacsorázni. A párom beül moziba, ha olyan filmet szeretne megnèzni, ami engem esetleg nem èrdekelne. Rendszert nem csinálunk belőle. De èvi kb.5 alkalommal megejtjük.
2017. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt. Olyan van, hogy EN az mondom, most nincs kedvem elmenni valahova es akkor megy csak a haverjaival, de akkor meg sir a szaja, hogy de menjek mar tok jo lesz... :D Aztan beletorodik es jol erzi magat nelkulem. Egyebkent meg oda megyek vele ahova akarok es ahogy eszrevettem, nala az az alap, hogy megyek vele mindenhova, kiveve ha en nem akarok.
2017. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
A baratnom mar tobbszor csinalt ilyet, nem valami jo erzes.
2017. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem is kell engedélyt sem kérnie, elég lett volna ha közli,hogyha szeretnél jönni gyere. Úgysem megyek ha tudom,hogy csak fiúk mennek. (Máskor is volt már ebből veszekedés,hogy kijelentette,hogy ne menjek mert az a program csak fiúknak van, de mások ettől függetlenül elvitték a párjukat)
2017. aug. 18. 13:17
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

#7


De pont ez a lényege, hogy nem akarja, hogy menj, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?


Nevetséges!

2017. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell mindig a párotok nyakán lógni. De, majd rájöttök, mikor pont ez miatt, már számos vitátok lesz és hirtelen egyedül találjátok magatokat.


Hisztizzetek, azzal megoldjátok.


Nőjetek már fel és hagyjátok néha levegőhöz jutni a másikat!


Ha meg ennyire nem bíztok bennük, minek vagytok velük?


Komolyan nevetségesek a mai lányok!

2017. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk fordítva van, vinne mindenhová. Nekem meg kedvem, nulla a kimozduláshoz.
2017. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!