Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nyaral, alig keres (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nyaral, alig keres (? )

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn elment egy hétre nyaralni egy barátjával.

Azóta nem is beszéltünk szinte, kb 5 óránként visszaír fb-on, de már inkább nem is írok neki.

Volt róla szó, hogy én is megyek velük, de én dolgoztam egész héten, meg ez pasis horgászós nyaralás, úgy voltam vele, hogy nem kellek én oda.. De akkor is bánt, hogy egész nap szinte nem is keres, vagy nem reagál az üzenetemre. (Azt is megértem,hogy nyilván programokat csinálnak és nem érnek rá, de azokból amiket elmesélt, inkább csak isznak és horgásznak)


Az is bánt még pluszban, hogy mi normálisan nem is mentünk el nyaralni, csak a szüleivel 4-esben, de azt sem nevezném nyaralásnak, egész héten csak a vita ment.. A barátjával viszont el tud menni, velem meg nem. Hónapok óta ezt mondom neki, hogy a barátait túlságosan elém helyezi, ő erre mindig azt mondja, hogy rosszul látom.. De sajnos megint úgy érzem, hogy egy srác, akivel még fél éve sincsenek jóba, fontosabb számára, mint én 2 éve.


Szerintetek én reagálom túl vagy jogosan látom így a dolgokat?


20L


2017. aug. 18. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell egy kis tér. Annak pedig inkább örülj, hogy részegen nem ír vissza valami fäszságot a vergődésre. :)
2017. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jogosan látod.
2017. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akar veled elmenni talán nyaralni, mert már egy ilyen kis dolog, hogy ő nem lóg állandóan a nyakadon, hisztizel, és nem is érdemled meg, hogy elmenj vele.


Nőj fel agyilag. Beszéljetek meg egy konkrét időpontot este, hogy akkor 5-10 percig beszélgettek, a többi időben meg békén hagyjátok egymást.


Horgászáskor pont nem veled fogja az idejét tölteni.


Foglald le magad és ne problémázz.

2017. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted nem lenne bunkóság a barátjával szemben, ha állandóan a telefonját nyomkodná? De, pofátlanság lenne. Majd beszélgettek, ha hazajön.
2017. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szerintem, nem reagálod túl a dolgot. Az azért legalábbis furcsa, hogy veled nem megy el kettesben nyaralni (még akkor is, ha volt szó róla, hogy te is mész velük).
2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, megértem ezt is, és igazatok van. :)

De a barátja például egész nap a telefonját nyomkodja és képeket posztol, stb.

2017. aug. 18. 22:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Your choice, your life!
2017. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Részben igazad van, részben nem.

Nem várható tőle, hogy nyaralás alatt Facen üljön egész nap.

Az már inkább gáz, hogy kettesben veled nem ment nyaralni.

Hogy viselkedik veled nyaralason kívül?

Vannak programjaitok?

Mennyire tartalmas ez a kapcsolat?

2017. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2017. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Minek vagy vele? De most komolyan?


Nem tudod ki vagyok, így nem sorsdöntő a véleményem. De az én véleményem az, hogy nem szeret igazán és jobb lesz, ha elhagyod.


Milyen kapcsolat ez? Aki szerint te vagy a tapadós éretlen kislány, annak meg egyáltalán ne adj a véleményére, mert kitörölheted vele a feneked. Ettől te nem leszel boldogabb ezzel a férfiúval egy percig sem, just sayin!

2017. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!