Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még hogy ne kelljen ennyit várnom rá?

Figyelt kérdés
Ha megyünk valahova állandóan várnom kell a barátomra. Van hogy 20-30 percet is. Mikor elkezdek keszülődni és szépen megkérem csinálja ő is, ő henyél, nézi a tv-t vagy netezik. Ma kijelentette mondjak neki időpontot és elkészül addigra. Tenném hozzá együtt élünk! Azzal magyarázkodik nem fér be a fürdőszobába mert én ott vagyok meg ilyenek. Miközben direkt nem ott készülődök már hogy bejusson oda. De akkor se megy. Elkészülök és akkor kezd el borotválkozni, akkor jön rá a sz.arás stb. Pedig előtte bőven lenne ideje mindenre. Kerdeztem miért húzza mindig az időt. Ő nem érti mi bajom, ennyi a válasz.
2017. aug. 19. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Exem ugyanilyen volt, cirka másfél évig bírtam, aztán leléptem.


Én már rég megvoltam mindennel, ő meg tíz perccel indulás előtt állt neki készülődni, ami azt eredményezte, hogy 10/10 késtünk mindenhonnan (szerinte vicces, meg "úgyis megszokták", szerintem halál ciki volt), meg az összes utazásunk rohanással telt, hogy elérjük az adott járművet.


Ez NEM fog változni, és ha neadjisten gyerekek is lesznek a hajadat fogod tépni.


Én a helyedben nagyon átgondolnám, akarom-e ezt még sokáig csinálni. Ő ilyen ember, szarik a másik fejére, nem érdekli, hogy kinek az idejével játszik, ráadásul ez a vele élőnek kész idegbaj.

2017. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Most elvárnád, hogy a szart is vigye magával, ha mentek valahova? Vagy sürgeted azt még a végén fostos valaggal kellene elindulnia...gondold át szerintem azt legyél türelmes ezek miatt csak.
2017. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem úgy néz ki, hogy van esély vnála változásra ezen a téren. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2017. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, nem tudsz rajt változtatni. Mi a férjemmel mindig pontosak vagyunk, időben elkészülünk. A volt felesége volt ilyen, sose tudott elkészülni. És ahányszor mentünk a gyerekekért, mindig mim. 15-20 perc várakozás. De vannak barátaink, egy házaspár, ők is mindig késnek. Külön-külön is.
2017. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ő henyél, nézi a tv-t vagy netezik"


Tipikus lumpen.

2017. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, csak jobb "hajrás" (én azért a legtöbbször odaértem, ahova kellett). Csak épp elégszer késtem le ezt-azt, hogy rájöjjek: rengeteg hótt fölösleges idegtől és rohanástól szabadulok meg, ha időben indulok.


Ő sem fog másképp járni.

2017. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!