Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kalandort megtartani?

Figyelt kérdés

Adott egy közel 3x felé járó pasi aki szeret a lányok érzéseivel játszani.Mindegy hogy ki de valaki mindiga akad a horgán,egy ideig-oráig foglalkozik vele utána eldobja.Én egyike vagyok ezeknek a lányoknak csak velem már évek óta foglalkozik, mindig vissza-visszatér, valószinüleg mert legbelül szeret(ezt egyszer már ki is mondta de mintha fájna naki...) de ezt sosem merné bevallani.Hol szakitunk(vagyis ö) hol együtt vagyunk,viszont jó lenne már kiigazodni rajta,fárasztó ez a csikicsuki állapot!.De ha a kötöttséget emlitem világgá megy,nem tudom mit tegyek vele, hogy értessem meg hogy szeretem a hülyeségei és tettei ellenére is.

Szetrintetek mit tegyek, segitsetek, én már kezdem feladni!!!

Adjatok tippeket!!!


2007. nov. 24. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Menekülj ebből a kapcsolatból még nem késő. Kutyából nem lesz szalonna, soha nem fog megváltozni. Már 30 évesen gyereke kéne hogy legyen a feleségétől normális esetben, ha eddig nem változott, szerintem már nem is fog.
2007. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

17évesen találkoztam egy ilyen huszas évei elején járó kalandorral.Bele is szerettem rendesen...aztán 1,5hónap után vége lett,akkor még nem tudtam,h kalandor,de valamiért nem tudtam benne bízni.Ez a egy augusztusi történet.Nagyjából másfél órát esedezett a telefonba,h menjek vele szilveszterezni.Aztán következő nyáron elmentünk bulizni együtt,persze megint összejöttünk,akkor én már Bp-n laktam ő meg Fehérváron,de akkor sem ment.Aztán másfél év után kiakadtam,h most mi van.Folyamatosan kerstük a másikat..SMSek,msn.Egyik ilyen msn beszélgetésünk közben feltettem a nagy kérdést: "Mit akarsz tőlem?" Nem tudja,meg hiányzom,de nem tudja mit érez.Ha nem vagyok vele,hozzám rohanna...Elhajtottam a fenébe,aztán persze májusban megint egymás karjaiban kötöttünk ki,és akkor elhatroztuk,h együtt maradunk..ez ment olyan 3napig.Aztán ő is felköltözött Bp-re.Szeptemberben hívott,h talizzunk.Kiakadtam!

Közöltem vele,h nőljön fel hozzám,éljen amíg akar,aztán keressen meg,ha felnőtt végre a feladathoz,mert én már nem akarok ilyen csiki-csuki kapcsolatot.Aztán majd eldöntöm,h akarok-e tőle valamit.Azóta rendesen én lettem a fixaideája.Elküldtem a fenébe,nem hagytam magam,és ebbe kishíján beleőrült.De ez a hajó már elment számunkra.

Sajnos,ez a pasi minden nő ideálja,és ha egyszer találnak valaki olyat,aki nem esik hasra tőlük azzal élik le az életüket.De így sem biztos,h a hűség szobrai.

Azt hiszem neked is ezt kellene tenned.Kicsit pihentetni a pasit.Az ilyeneknek az kell,h a nő ne legyen teljesen az övé.Kicsit hagyjál,most élek nélküled...közölni vele,h tomboljon,de nélküled,aztán ha kimulatta magát megtalál,aztán majd te is eldöntöd,h akarsz -e tőle valamit.Ez nálam bejött,de mire a nyitját megtaláltam,én már nem akartam semmit tőle.Remélem neked sikerül bekötni a fejét.

Csak titokzatosan!Meg nyiltan flörtölj a szeme láttára,és légy csodálatos,és gyönyörű!

2007. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanebben a cipőben járok, mint te!:)

Bizony az ilyen típusú faszikat sohasem lehet megunni,változatosak és van bennük valami plussz,ami az átlag pasikból hiányzik. Ha egy légtérben vagy velük, akkor szinte felforrósodik a levegő és izzik a véred. Ez az, ami tetszik nekünk, nőknek bennük.

Huzavona senkinek nem jó...mondom én is magamnak százszor és szép lassan kezdek rájönni általa kezdem megismerni önmagam. Egyre jobban sugárzok, élvezem az életet! Az ilyen típusú faszikat az vonzza,minél elérhetetlenebb, változatos, kívánatos vagy. Érezd magad mellette igazi nőnek és tudja azt rólad, hogy Te nem egy könnyű préda vagy. Pl.: Én nem minden esetben elégíteném ki a vágyait...Egyet fogadj meg! Hidd el én már csak tudom! Csak akkor maradj ebben a "kapvcsolatban" vagy nevezzük így játékban, ha ez lelkileg NEKED megy. Ha képes vagy kivenni belőle magadat és a jó dolgokat személyiségedre húzni.Ha boldog vagy attól az érzéstől,amit kapsz tőle! Ha ez megy, akkor minden megy magától. Csinálj vele közös programot, de soha ne erőltesd rá. Érd el,hogy a kedvedben járjon, és legfontosabb, hogy tiszteljen mint nőt! Ha bármilyen kérdésed van, e-mailem elérhető!

Sok sikert! ;)

2007. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szitú velem is.Én nem hiszem,hogy meg tudnának változni.Azért mondom mert én három éve vagyok szerelmes egy ilyen pasiba.Együtt vagyunk de semmi komolyat nem akar pedig már nem fiatal én meg az vagyok.Mégis szerlemes és mindenki azt tanácsolja feljcsem el kezdjek új életet.Ha van kedved erről beszélgetni elérhetsz a mailon.
2007. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!