Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha a barátnőtök világbajokságokra Eb, Ob stb járna (sport) jól nézne ki, szeretnétek is, de hetente csak 4* találkozhatnátok az edzései miatt?

Figyelt kérdés

és évente 4* 10-12 napig külföldön lenne.

attól félek hogy ezért nincs hosszútávon barátom :(

üdv:18 L korcsolyázó


2010. máj. 25. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen elkötelezettségem, az exemnek se volt, mégse taliztunk 4 napnál többet, szerintem semmi gáz nincs ezzel
2010. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak nekem egy péntekem sem szabad:S
2010. máj. 25. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz olyan aki így is elfogad:)
2010. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha rossz lenne, hogy nem tudunk együtt kivenni pár napot és minden mást hanyagolni...de amúgy semmi gond nem lenne.

Bírnám ha a barátnőm ilyen kis sportos lenne. :)

2010. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom nem lenne vele, mert Én meg autóversenyzö vagyok és ha nem versenyen akkor javarészt a mühelyben vagyok. Eddig minden barátnöm neheztelt érte Rám.


21/F

2010. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:)) megértelek én is szintén élsportoló vagyok egy szabad hétvégém sincs, nyáron Eb van és most jön össze az első komoly kapcsolatom elvileg,de félek belevágni amiatt,hogy elfogadja e hogy nyáron alig leszk itthon:(

de ha igazán szeret elfogad úgy is,hisz van miért csinálnunk:))

mi sportolók tartsunk össze:D

15/L

ha gondolod írj privibe:)

2010. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem lehet akadály. 4 tali egy héten teljesen átlagos. Még suliba vagy melóba járó emberek sem találkoznak gyakrabban.

Ha pedig igazán összemelegedtek, akkor összeköltöztök és még többet lehettek együtt.

Ha lesz lamúr meg vonzalom, akkor ez nem lesz gond. Egyszerűen alkalmazkodtok a helyzethez.

2010. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi gáz,csináld csak a sportot,tök jó,hogy vannak még sportoló lányok és nem a spanglesz meg a cigi meg há,hogy beb_sztam nők vannak zsírpárnával persze.

Heti 4 nap az bőven elég még sok is hidd el,bírd csak sose add fel a sportot.


Egy ugyancsak sportoló 22F

2010. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!