Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet még valami? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami? Egy olasz sráccal nagyon jóba lettünk, de sajnos találkozásra nemigen kerül sor mert ő a sport miatt sokat utazik, de azt mondta mindenképpen meg szeretne látogatni.

Figyelt kérdés
Mindennap beszélünk és tartjuk a kapcsolatot. És mindig kedves és pozitív dolgokat mond nekem pl. h szép vagyok, aranyos és hogy fontos vagyok neki az életében. Én ezt ugyanígy érzem, és bízom benne h lehet-e ebből kapcsolat? tudom a távolság nem kicsi de ha találkozunk minden más lesz....
2009. ápr. 21. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vonjál le 50%-ot: az olaszoknak mindig is jó szövegük volt és nagy nőcsábászok. No meg messziről azt mond, amit csak akar...
2009. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan a szexre gondolsz, igen, lehet valami.

Ha többre,akkor nem. Okok: 1, Sportoló, sokat utazik. 2, Távkapcsolat. 3, Olasz.

2009. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csupan azertmert olasz nem kell elitelni, minden ember nem egyforma.Na meg a tavolsag az nagy gond lehet, de ha legyozitek miert ne?Viszont jobb ha biztosra mesz es rogton az elso talalkozas utan nem bujsz az agyaba.A ferfiak tobbsege jobban megbecsuli azt a lanyt aki nehezen kaphato meg.De ha o ezert el hagy akkor nem veszitesz sokat, mert megismerted, tanultal a hibadbol es legaabb ra josz a jatekara. Szerintem adj egy eselyt neki, de ne tul nagyott! Es igen ebbol lehet valami
2009. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én egyáltalán nem a szexet akarom csak.. és ahogy ő sem mint mondta... egyébként meg az olaszokkal nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, egyáltalán nem csak arra hajtanak h lefektessenek... nemtom ez honnan jött :) am én is sportolo vok és mégis meg tudtam oldani eddig a fontos dolgokat, ha nehezen is, de sikerült.. remélem most is így lesz. Köszi neketek a válaszokat!
2009. ápr. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!