Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondta hogy lekéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta hogy lekéne cserélnie a barátnőjét rám akkor azt miért mondta?

Figyelt kérdés

csak hogy tovább szexeljek vele?

hitegető duma?


2017. aug. 25. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Veled csalja a barátnőjét? Azért mondta, mert valószínűleg jó veled az ágyban. De valamit mégis tud a barátnője, ha nem akarja elhagyni.
2017. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ja. Lecserélt? Nem. A legatlatszobb pasi duma.
2017. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen, téged továbbra is kúrogatni akar, de a barátnőjével sem akar szakítani.
2017. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudnék mesélni :D köszi a választokat
2017. aug. 25. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Phejj, nekem is "minden álmom" lenne egy ilyen pasi..


Igazából nálam is próbálkozott ilyen, de nekem pl eszemben sem lenne párkapcsolatban gondolkodni vele, soha. Nem érdekel, ha ő többet is akarna tőlem.


De hogy mindig vannak olyan nők, akik komolyan bomlanak ezek után..Hol az önértékelés, önbecsülés? EZ olyan szánalmas.


Aki így gondolkodik, az meg is érdemli azt a pasit, de jobbat nem. ;)

26N

2017. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hiszen elég fogyatékos vagy hozzá, hogy az ilyen kis kamuk nélkül is szopogasd a répáját.
2017. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hitegetett; ha nem lengetted be előtte a szakítást, akkor semmi értelme sincs a dolognak.


Akkor már inkább az a magyarázat, hogy tényleg elgondolkodott a váltáson és kiváncsi volt a reakciódra.

(Mondjuk nekem nemigen kéne olyan pár, akiről khmm... nulladik kézből tudom, hogy csalfa.)

2017. aug. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert kényelmes neki két pnába mártani a farkát úgy, hogy a máaodik még büszke is magára ettől. Így jó sokáig fenntarthatja ezt az állapotot.
2017. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Instant karma!
2017. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"tudnék mesélni :D"


Hajrá! Kezdheted is a kis mesét.

Bár már ismerem, annyiszor olvastam itt és láttam a környezetemben, mint ahányszor láttam a Reszkessetek betörőket.

Kitalálom: munkahelyen ismerted meg, összebarátkoztatok, egyre inkább jóban lettetek, ő el kezdett bókolni, te irultál-pirultál, de azért mondtad neki, hogy dehát van barátnőd, mire ő, a barátnőm egy sárkány, nem fekszik le velem, blabla, te szépen bekajálod és utálni kezded a nőjét, ő meg egyre feljebb helyezi a combodon a kezét. Ugye aztán el kezdtetek dugni, miközben szegény barátnője meg semmit nem tud az egészről, neked egyre kellemetlenebb, hogy még mindig másvalakié a f..zkalapod, ő ezt észreveszi és természetesen a legjobb (és egyben legelcsépeltebb) dumát löki oda neked, hogy majd elhagyja érted a barátnőjét. Na vajon happy end lesz a vége?


Amúgy nekem egy bajom az ilyen történetekkel, senki nem kapja meg a méltó jutalmát (ha úgy tetszik). Sajnos nem hagyja el a csalfa hülye a naív barátnőjét sose, pedig ha azt nézzük egy ilyen nővel mint te jobban megérdemelnétek, hogy együtt legyetek. A két erkölcsi nulla... Ehelyett mindig az szívja meg, aki végképp nem tehet az egészről, egyszerűen csak át lett b..szva a palánkon.

Kívánok neked szép életet!

2017. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!