Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávenni a csajt arra, hogy bevegyük a barátnőjét is szexbe valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 01:06
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Tehát én egy fickó vagyok, és szeretném két nővel csinálni, hogy lehetne erre rávenni a barátnőt?


A valentin nap, vagy valami hasonló ünnep jó érv arra, hogy meglepjen ilyen dologgal, nem?

2017. febr. 1. 01:07
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Az neki is ünnep, te féreg.
2017. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként milyen szép distancing language. "A csajt, a barátnőt." Nem szereted, csak baaszod, mi?
2017. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes, ez igaz.
2017. febr. 1. 01:16
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

A kerdesed es a valaszod alapjan a legjobb ajandek az lenne ha bekenhagynad szerencsetlent es nem csak kihasznalnad...

Keress prostikat veluk dughatsz harmasban.

2017. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rászorulva a prostikra, az másféle fickónak való.

Amúgy meg nem értem, mi ez az ellenségeskedés.

Több nő igazi vadállatokkal van együtt, nem egy olyan story van, ahol csúnyán megverték a nőt, és ennek ellenére a csaj mégis veled maradt.

Már egészen 18-19 éves koromban is tapasztaltam ezt, nem egyszer panaszkodtak nekem nők, hogy "fél a pasijától" (mégis fele maradt, és még engem tiltott le MSN-ről),

Tavaly nyáron is volt alkalmam hasonló mocskos látni, ráadásul nyilvános helyen.


Én semmi ilyet nem teszek, csak van egy ilyen vágyam, ami egyébként több párnak/házastársnak teljesen természetes.

2017. febr. 1. 01:37
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Általában, ahol már veres van, az egy hosszabb folyamat része.

Addigra a nőnek már le van építve az önbizalma, önbecsülése.

Nem lát tisztán.

Sokszor még a baráti kör is leepitve.

Téged meg Kérdező, nehogy már kituntessunk, mert szimplán csak atbaxod a nodet, de nem vered :D

Kész vagy öreg. :D

De lehet, csak egy ugyes troll vagy :O

Gyanús kérdés....

A kérdésedre válaszolva, ha szeret a csaj, lehet belemegy.

Tanácsot nem adok, hogy állj elő ezzel, mert gyökér vagy.

Na további szép hajnalt :)

2017. febr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Van két kezed.Mindjárt megvan a 3-as. :P És még nemi betegséget sem kapsz.
2017. febr. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azt hitted, itt erre segítséget fogsz kapni? Gondolom, a barátnőd nem kapható erre. Keress inkább másik lányt, hadd találjon ő is normális pasit, aki szereti és megbecsüli.
2017. febr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmet sem baszatnám meg a pasimmal. Ráadásul Valentin nap a szerelmesek ünnepe. Még az sem vagy.


Vagy ha ő akarna egy pasit bevenni, abba belemennél?

2017. febr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!