Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az a srác aki reggel nem értette a barátnőjét hát most meg kaptam a választ szerintetek? Többi lent .

Figyelt kérdés
Szóval ugye rá írtam reggel találkozunk e azt írta igen rá 3 órára pedig be hívott a városba na és akkor tudtam hogy valami nm kóser és mondtam neki hogy akkor mondja hogy mi van ő meg mondta hogy most nem akar velem lenni mondom neki hogy lehet az hogy nem akarsz most velem lenni ? hogy nem tudja mondom az szép meg kérdezem hogy miért akar szünetet hogy meg e csalt vagy van e valami a hátérbe hogy nincs de szerintem ez hülyeség mert akkor nem kért volna időt meg nem mondta volna ezeket ti ezt értitek ? tudtam hogy valami nem kóser mert az ilyet az ember meg érti és allitolag azért nem találkoztunk mert ő mindig dolgozott és én mondtam neki hogy a munka rá fog menni a kapcsolatunkra ő meg mondta hogy nem nem dehogy fog ma meg azt is el mondta hogy a munka végett is eltávolodtunk hol ott még egy hónapja pont a masik oldalát mondta most hogy felejtsek el 2 évet ? azt mondta majd keress hogy mit akar le tiltotta magát fb.rol is én ezt komolyan mondom nem értem már .
2017. aug. 28. 22:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
értitek délután meg hozzám készült rá 3 órára meg be hívott a városba hogy ezt el mondja .
2017. aug. 28. 22:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez érthetetlen!
2017. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
B+, te a hímvesszőn túl a mondatbeli vesszőt nem ismered? Ilyen írásképpel ne is csodálkozz azon, hogy más répájára ült rá, mert az szent, hogy megrépázták. Időt kér? Mi ez? Kézimeccs? Semmi értelme az időkérésnek.
2017. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ideges vagyok azért nem tudok oda figyelni a pontos írásra nem tudom minek az idő kérés ha már eleve nem akar velem lenni .
2017. aug. 28. 22:22
 5/12 A kérdező kommentje:
meg azt mondta hogy most ő senkit nem akar látni meg ilyenek meg ilyenek .
2017. aug. 28. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted én reggel, délben, este itt vagyok és nézem a kérdéseket? Meg a többiek is?
2017. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értem az egészet. Se egy vessző, 10 soros mondatok...

Kb a feléig jutottam.

2017. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek se füle, se farka...
2017. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem hótt egyszerűen fárasztja, hogy egy idegbajos, hisztis fiú a "párja".


Te fickó!

Nem tolsz te véletlenül valamit?

Milyen zenét hallgatsz általában? Nem valami agybszó-pörgő technoszutykot?

2017. aug. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2017. aug. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!