Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy srác aki nagyon figyelmes volt, este pedig átölelt mikor elhúzódtam tőle akkor szólt hogy ne vagy pedig jött utánam. Reggelig ölelt el se engedett. Most pedig nem is keres. Reggel olyan távolságtartó volt pedig nem ivott sokat. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 23:18
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
Estétől reggelig ölelt? Bakker, nem zsibbadt el?
2017. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.xd
2017. júl. 3. 23:32
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
Hogyhogy nem? Ki az, mi az a srác? Valami T-800-as?
2017. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2017. júl. 3. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Lefekudtetek?
2017. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, meg csak nem is probalkozott. Csak oda bujt es simizte a hatam.
2017. júl. 4. 00:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a részéről ennyi, jo érzés volt neki hozzád bujni, de sztem ha akart volna többet tuti beprobalkozik. Tudom rossz érzés, de engedd őt el.
2017. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tini ketegória.
2017. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.


Talán nem tanúsítottál annyi szeretet, mennyit akart volna kapni. Ez nem te hibád. Nem voltál hangulatban, nem vagy annyira érzelmes..., ki tudja.


Mond meg neki, nagyon is kellemes volt és köszönöd néki s hogy szeretnél vele találkozni.

2017. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!