Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok, hogy ezzel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok, hogy ezzel nem tudok megbarátkozni?

Figyelt kérdés

A párom dohányzik. Nem bírom a cigiszagot. Egyszerűen taszít. Nem tudom megölelni, csókot adni, mert büdös. Az összeköltözés szélén állunk. Viszont egyre jobban azt érzem, hogy nem tudnék együtt élni egy olyannal, aki cigizik.

Többször tettem már szóvá hogy nem szeretem ezt stb. Mindig jött a "leszokok", "nem cigizik melletted" dumák. Aztán ugyan úgy, ha nem jobban cigiz..

Lassan azt érzem, meg érezteti, hogy én vagyok a rossz, a hibás. Meg mintha nem érdekelné, hogy mit kérek tőle.

Más hogy oldotta meg ezt a problémát?


2017. szept. 2. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
szakítással.
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Egy függőt nem tudsz mivel meggyőzni. Ezért nem is kell velük összejönni.
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Elég buta vagy, hogy elhitted ezt neki. Elenyésző azon cigisek száma akik valóban képesek leszokni.


És igen leszarja mit kérsz tőle. Miért? Mert megteheti, mellette maradsz.


Állj a sarkadra, mert ennek proli középkorú élet lesz a vége, ő ül a díványon zsíros atlétában, jókat cigizget, üvölt a TV, te pedig hordhatod be a söröket.

2017. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Azóta szokott rá, hogy összejöttetek? Szerintem nem. Ne akard megváltoztatni a másikat, nem szokott sikerülni. Ha nem tudsz ezzel a helyzettel együtt élni, akkor ne folytasd vele!
2017. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy hibás, én se tudnék. Undorító. Én csak azt nem értem, hogy miért mentél bele a kapcsolatba? Hogy állhattok az összeköltözés szélén, ha meg sem bírod csókolni?
2017. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy ideig azt mondta, hogy nem cigizik. Nem is tette, mikor velem volt vagy előtte nem sokkal. Az utóbbi pár hónapban hatalmasodott ez el.
2017. szept. 2. 10:47
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
A dohányzás egy borzasztó erős függőség, ezt nem tudja elképzelni az, aki még sosem gyújtott rá. A leszokás nem úgy megy, hogy egyet csettint az illető és utána no cigi. Biztos más is észrevette, hogy általában a gondterhelt, stresszes életet élő emberek dohányoznak, akiknek meg sínen van az élete, azok általában nem. Addig, amíg szívják, le tudnak nyugodni egy kis időre és le tudják dobni a terheket. Tehát utána kéne járni, hogy mik okozzák ezt a stresszt - lehet, hogy a melóhelyen van valami gubanc, az is lehet, hogy a kapcsolatotokkal nem stimmel valami, csak nem mer beszélni róla. Próbáljatok meg egy bensőséges légkört megteremtve beszélni erről és ezzel egyúttal a gyökerénél megpróbálni kezelni a problémát. A gondterheltséget kell valahogy csökkenteni az életében ahhoz, hogy egyáltalán szóba kerülhessen a leszokás kérdése.
2017. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Minimális esély van rá, hogy letegye. Az is inkább, szüneteltetés. Aki cigizett rendszeresen, az csak szünetelteti. Olyan a szitu, bármikor egy nap alatt vissza tud esni.
2017. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, a #3-at miért pontoztátok le.

Abban teljesen igaza van, hogy a legtöbb dohányos csak mondogatja, hogy le fog szokni...aztán félórán belül rágyújt.

Na meg miért szokna le, ha a kérdező így is vele marad?


21/L

2017. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Én kikötném, hogy a lakásban nincs dohányzás, vagy eleve olyan albérletet választanék, ahol a tulaj tiltja.

Szerintem sokat segít a függőség visszaszorításában, ha mindig fel kell öltözni, le kell menni sétálni, ha rá akar gyújtani. :-)

Viszont olyan masszív dohányossal, ami a leírásodban szerepel, én nem tudnék együtt lenni. Rosszul lennék tőle. Ilyen esetben kár bármit taktikázni, a másikat megváltoztatni nem lehet - szerintem.

2017. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!