Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek itt én a hibás?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint 2 éve élünk együtt és azon kívül hogy fizeti a felét a számláknak szó szerint semmit nem csinál. Minden alkalommal én mosogatok el szinte,ha én nem csinálom meg akkor hetekig tornyosulnak a koszos edények. Takarítani semmit nem hajlandó még a csapból a haját se képes kiszedni vagy a lefolyóból a haját csak ha már 100x elmondom neki. Semmi mást nem csinál ha hazaér csak a telefonját nyomkodja és a barátnőinek ír. Kaját se vesz magának hanem amikor éppen éhes kinyitja a hűtőt és bele eszik a kajámba és megissza az innivalóm ami nem is baj önmagában de nem képes venni semmit még egy üveg vizet sem. Ha éppen délutános és tudnánk valamit csinálni inkább elmegy barátnőzni de ez hétvégeken is jellemző,de nem 1-3 órára hanem szinte egész napra,én meg persze takarítsak megint mert ő inkább barátnőzik. Párszor eldurrant már az agyam erre és szóvá is tettem hogy ez nem normális és legyen olyan kedves hogy egyszer ne barátnőzni menjen el hanem pakoljon el maga után de ő ebből csak azt szűrte le hogy én hogy beszélek vele és ezért fog kiszeretni belőlem. Lehetek én a hibás? Mert szerintem nem normális dolog hogy én csinálok mindent még helyette is,egy rántottát nem csinál nekem. 25/F
2017. jún. 17. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Huha. Evszazadokon at viseltek a nok ennek forditottjat. Nem kene rinyalnod.
2017. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Mégis mit gondoltál? Ő a barátnőd, nem a házicseléded. Ha valami nem tetszik neked akkor csináld meg te.
2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Huh. En se szeretek takaritani.meg semmi hazimjnkat. Ha szakitanal vele,koltozz hozzam.

N

2017. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Hajtsd el a búsba.
2017. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Fura ilyet férfitől olvasni, fordítva szokott lenni. Ezek szerint a pasik se szeretik, ha minden házimunkával magukra hagyják őket.


Komolyra fordítva: beszélj vele nyugodt hangon, de határozottan. Osszátok fel a házimunkát. Ki mit szeret jobban csinálni, vagy még jobb, ha együtt végzitek. Jó együtt főzni, de a takarítással is gyorsabban végeztek, ha együtt csináljátok.

Ne kiabálj, ne nyafogj, csak hozd tudomására, hogy osztoztok ezután a feladatokon.

Egyébként pedig NEM csinálsz te semmit HELYETTE, hacsak nem te mosod a mensi véres bugyijait. Ennek ellenére szerintem is úgy illő, hogy együtt házimunkázzatok.

2017. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
És ebben neked mi a jó?
2017. jún. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

"de ő ebből csak azt szűrte le hogy én hogy beszélek vele és ezért fog kiszeretni belőlem."


Hmhm.

Kis burkolt érzelmi zsarolás....én a helyedben észnél lennék ezzel a libaval!!!

Kérdésedre a válasz:nem.

Nem lehetsz hibás.

Kis manipulativ liba, el van kapatva a Drága... tedd helyre!!!

Természetesen hangos szó nélkül értem :D

2017. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj de nem értem, hogy mit vársz tőlünk. Az emberek nem változnak. Panaszkodhatsz itt, de attól még a barátnőd nem fog többet segíteni. Keress egy olyan nőt aki nem hagy maga után kupit és akivel együtt tartjátok rendben a háztartást. Mert azt remélem tudod, hogy ez nem a nő dolga , hanem felesben kellene csinálni. Sosem értem egyébként mikor itt panaszkodnak a párjukra. Ezen mi nem tudunk segíteni.
2017. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ideális állapot...meg kell osztani a munkát is. De ezt csak vele tudod megoldani, vagy nem. Énnilyen csajjal nem lennék sokáig, ha nem változna meg. Márpedig nem fog:-(
2017. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam.

Persze megpróbálhatsz vele higgadtan beszélni a problémáról (nálunk nem segített sajnos ez sem).

Éveket áldoztam exemre ilyen szempontból, de semmi változás nem volt. Az emberek egyszerűen nem képesek megváltozni, ezt el kell fogadni.

Mondanám hogy hagyd el mert fiatalon még jóval nagyobb esélyed van arra, hogy hozzád passzoló párt találj. De gondolom ezt nem fogod megtenni mert fosol az egyedülléttől!?

2017. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!