Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Virágcsokor. Milyet vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Virágcsokor. Milyet vegyek a barátnőmnek? Hol vegyem?

Figyelt kérdés

Az írisz és a nárcisz a kedvence. Nagyon szeretem, de nézelődtem a neten és nem tudok 10k+ Ft-ot rásszánni a dologra, ugyanis ez több, mint harmada a havi felhasználható pénzemnek (amiből eszem stb. kollégista vagyok, huszonpárezrem marad a koli és a bérlet után).

Mondjuk 5000-et tudok rászánni. De az már tényleg a max és kicsit éhes is maradok, mert utána még randizunk stb. Még, ha csak magamnak fizetek, akkor is sokat költök, de nagy valószínűséggel átválalom az összeget. :S Csődközelbe fog jutattni. Nem követeli, sőt gyakran felajánlja, hogy fizet. Néha ezt el is fogadom. Csak ő nagyobb összeget tud mozgosítani és otthon lakik. Na mindegy eltértem a tárgytól. Szóval milyen tippetek van, hol tudok beszerezni egy elfogadható árú csinos csokrot(, vagy egy két szál virágot), lehetőleg nárcisz és írisz tartalommal, vagy valami jó alternatívával?


2010. máj. 26. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor egy fiú réti virágokból,a saját kezével csokrot szed nekem,az(amennyire ritka)annyira hihetetlen érzés!!!És nem adott ki érte egy kanyi vasat sem.Most rengeteg gyönyörű vadvirág nyílik,én kihasználnám a helyedben.A lányok odavannak a mezei virágért!
2010. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként írisz is nő vadon!!!
2010. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
? Ha otthon lennék, oké lenne, de itt Pesten nem tudom merre találok. Tudnál tippet adni?
2010. máj. 26. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Zuhogó esőben, védett mezei virágokat tépdesni, megfizethetetlen érzés! Minden másra ott a M.kárd!
2010. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az írisz védett mezei virág?!:)Sajnos Pesten nem vagyok ismerős mezei virág ügyben.Ha találnál valami zöldellő sávot,ott biztos lenne...
2010. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ki vagyok békülve a vásárlás gondolatával is

az írisz nem annyira drága... csak nem minden virágboltban van, ma megkérdeztem párat, az egyikben azt mondták, hogy holnap 4re lehet lesz, randim holnap 8kor van szóval, ha tényleg lesz az kur-va fasza, ha nem, akkor ez van, veszek rózsát, de azt nem tuom, hogy szeeti, ez a kettő az amit kiemelten, de nárcisz sokáig nem lesz...

2010. máj. 26. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!