Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megkedveltem egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megkedveltem egy pasit csak az a baj hogy nős+ nagy a korkülönbség közöttünk. Érdemes kapcsolatot kezdeni vele vagy mondjam meg neki hogy ne találkozzunk többet?

Figyelt kérdés
A felesége tudja hogy nem szereti csak egy közös üzlet, vállalkozás miatt vannak együtt.
2008. okt. 20. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
csak akkor kezdj vele, ha már elvált. rengeteg olyan sztorit hallani manapság, hogy "csak a gyerek/üzlet miatt vannak együtt" - vagy legalábbis a pasi ezt mondta. olyanról meg valahogy nehezebben hallani, hogy a fickó otthagyná a családot a szeretőért.
2008. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha te össze tudod egyeztetni a lelkiismereteddel és KÖLCSÖNÖSEN szeretitek egymást, annyira, hogy NYILVÁNOSAN is felvállaljátok a kapcsolatot, akkor szerintem lehet róla szó. Kérdés az is, hogy hány évesek vagytok, mekkora a korkülönbség, vannak-e közös gyermekeik. Én a magam részéről nem avatkoznék bele egy család életébe, mert nem engedné a lelkiismeretem.
2008. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
álltalába mindig ez a sablon szöveg a fasziknál,de csak kamu,azért hogy vele legyél.ne tedd meg neked is fájna ha a férjed megtenné.ne tegyél tönkre egy kapcsolatot se a te életedet.
2008. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én se tudtam idáig a lelkiismeretemmel össze egyeztetni de őt nagyon szeretem.gyereke nincs ,nekem se . Én 20 Ő 40.A kapcsolatot a vállalkozás miatt nyilvánosan nem lehet vállalni.
2008. okt. 20. 14:50
 5/9 A kérdező kommentje:
A felesége tudja hogy megcsalja de nem érdekli mert megszeretné tartani a közös vállalkozást + a vagyont.
2008. okt. 20. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

"A kapcsolatot a vállalkozás miatt nyilvánosan nem lehet vállalni."


baromság.


"A felesége tudja hogy megcsalja de nem érdekli mert megszeretné tartani a közös vállalkozást + a vagyont."


aha. és a fickó se akarja feladni. szerinted mi fog történni? egyszercsak megun a pasi, és kidob. ha szerencsés vagy, akkor nem csinál fel előtte. de egy tuti, elválni sose fognak.

2008. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A 2. hozzászóló vagyok. Én a helyedben nem mennék bele, igaz, megkönnyíti a helyzetet, hogy nincsenek gyerekek, de az, hogy nyilvánosan nem vállalja fel, az rányomná a bélyeget a kapcsolatotokra. Akarsz úgy együtt lenni vele, hogy folyton bujkálni kelljen, titkolózni? Ez hatalmas idegi megterheléssel jár és előbb-utóbb megunnád. Az a minimum, hogy vállalja a kapcsolatot, bármilyen következménye is van. Azzal azt is bizonyítja, hogy komolyan gondolja a kapcsolatotokat és elköteleződik melletted, szeret téged. Ellenkező esetben csak szeretőként gondol rád.
2008. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha igazán szeret, nincs az az indok, amiért ne válna el. Higyj nekem, én voltam szerető, és értem lelépett a pasi. Nekem is mondta már az elején, hogy nincs köztük szerelem, csak kényelem. Mindent elvesztett, de úgy tűnik megérte. Ha a Te pasidnak fontosabb a vállalkozás, az anyagi jóllét, soha nem fog váltani miattad. Egy darabig ellesz Veled, majd jön egy fiatalabb, és ejteni fog, Te meg ott fogsz állni, 30 évesen egyedül, gyerek és társ nélkül. Ha megéri, menj bele, ha nem állítsd válaszút elé. Sok sikert a döntéshez. Nagyon nehéz ez, és nagyot lehet sérülni.
2008. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos én is tudom ,hogy csak a válás után kéne együtt lennem vele csa az a baj ,hogy már eléggé kötödöm hozzá érzelmileg.
2008. okt. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!