Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma még mindig sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma még mindig sok férfinek, ha a párjuk nem akarja fölvenni az ő nevüket, hanem a sajátját szeretné eredeti formában megtartani?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De mégis, milyen felmérésből, vagy honnan veszed, hogy ez sok férfinak problémát jelent?
2017. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

15 évvel ezelőtt is szokás volt, pedig már rég nincs feudalizmus.

A szokások hagyományok korfüggetlenek, pont ez a céljuk, és pont ezek elvesztése, a tradicionalitás elvesztése miatt van ennyi mentálisan sérült ember.

A férfiak puhányok és idióták lettek, a nők meg azt sem tudják, milyen szerepben kéne lenniük.

2017. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért kérdezem, mert az én környezetemben vannak, párok, ahol a nő megtartotta az eredeti nevét és nem volt ebből semmiféle konfliktus. Ahol ez akkora problémát okoz, ott a kapcsolattal is gond lehet.
2017. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

#12 az ilyen pasiknak, mint te, kisebbségi komplexusuk van, amit azon akarsz levezetni, hogy próbálod megmondani, hogy a nőknek mi lenne a "szerepük". Milyen szerep? Szabad világban élünk, a nők is ugyanúgy tanulhatnak, dolgozhatnak, élhetik az életüket, ahogy nekik tetszik. Ki vagy te, hogy ebbe beleszólj? Lehet neked jobban feküdne, ha lenne egy házicseléded, de egy nőnek nem ez a "szerepe", vagy menj valami arab országba, ott még ilyen téren visszamaradottak.


A kérdésre válaszolva: minden nő el tudja dönteni maga, hogy fel akarja-e venni a férje nevét. A férjnek ehhez semmi köze, mert nem az ő neve fog megváltozni, és a felesége nem a tulajdona, hogy helyette döntsön. Ennyi.

2017. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10%

Te vagy 14-es pont az ékes példája annak, amit írtam.

Buta vagy, mert még csak alapjaiban sem fogod fel azt amit írtam.

Vitatkozni viszont nem fogok.

2017. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen h fel akarta venni a nevem.. teljesen kizárt, az az enyém :D
2017. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!