Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélni mindenki tud róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélni mindenki tud róla, de hogyan kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

23éves srác vagyok,komoly kapcsolatom eddig nem volt.válogatós vagyok,meg félénk,de ezekre nem most jöttem rá,változtatok ezeken a rossz szokásokon. ami a lényeg,h ha megtetszik egy lány,akkor az tetszik,és rajongok érte,csodálom.és a lányok ettől megijednek.én is megijedek,ha egy lány nagyon nyomul...valahogy olyan mintha megalázná magát.

miért akarom birtokolni a barátnőmet vagy a páromat? miért "baj" ha más srácokkal is jól érzi magát, miért nem lehet külön "életünk"?

hogyan lehet úgy együtt lenni valakivel,h nem csimpaszkodom rá,hagyok neki mozgásteret,és megvan bennem az az egészséges tartás,hogy: engem választott,mert tetszem neki, de szabad ember....nem a tulajdonom,ha nem szeret,vagy jobbat talál,akkor menjen el vele.

(úgy vettem észre az emberek többsége szenved a féltékenységtől,és nem két szabad ember él egy párkapcsolatban,hanem 2 ember aki egymásra támaszkodik,próbálják egymást birtokolni, egymáson uralkodni,és ha az egyik kilép a kapcsolatból a másik teljesen összeroskad)

hát remélem érthetően kitudtam magam fejteni

köszönöm a válaszokat

heló


2010. máj. 26. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem csodálom, hogy nem volt még komoly kapcsolatod, túl bonyolult ember vagy te


Mondjuk a legtöbb Homár már csak ilyen ...

2010. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

problémás.. :) igazából az elméletet ismered. naggyából.

azt kell látni, hogy minél inkább akarsz valamit, annak az ellenkezőjét éred el.. mondok egy példát..

akartam egy lányt. nagyon tetszett, odavoltam érte.. nagyon nyomultam, és őt ez taszította.. ez egy csalódás. ez után nem akartam barátnőt.. megismertem egy lányt, és mivel szinte abszolut nem nyomultam, teljesen belémesett.. ez persze nem ilyen egyszerű, és nemcsak ezektől függ.


De ha eléred azt, hogy nem "zaklatod" folyotn, és hagyod élni az életét, akko nem leszel taszító.. ne akard birtokolni.. Te is elvagy más csajokkal, és közben nem csalod meg a nődet..


a féltékenység meg egy kitalált dologtól való félelem.. ennél nagyobb butaságot ki látott? amíg szeret veled lesz, ha nem, akkor elhagy.. ha már nem boldog megcsal.. ha ezen agyalsz Te boldogtalan leszel, és ő is, és a végeredmény ugyanaz.. Tudd hogy jó vagy, és ne akard magadhozláncolni.. ne rendezz féltékenységi jeleneteket, mert nem érsz el vele semmit.. max annyit, hogy nem fogja elmondani ha egy fiú haverjával találkozik...

20/F

2010. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A féltékenység az önbizalomhiányból fakad.

Különben is, ha valaki meg akarja csalni a párját, az úgyis megfogja, akár féltékenykedik a társa, akár nem. Sőt, a féltékenykedéssel megnyomorítja a saját, és a párjának az életét is. Dehát az emberek már csak ilyen betegek. :)

2010. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!