Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti odaköltöznétek arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odaköltöznétek arra a helyre ahova a barátnőtök ment egyetemre?

Figyelt kérdés
Kb. 200km re költözött. Nem tudom, hogy fogja bírni a kapcsolatunk a jó esetben hétvégi találkozásokat meg igazából mi. Azért jó ha az ember párja ott van a másiknak rosszabb időkben vagy akár napokon de a közös programok és stb se ártana vagy egy kis megnyugvás.
2017. szept. 3. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ja, ellenkező esetben szakítanék vele, más opció nincs.
2017. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Csak emiatt nem koltoznek. Az meg mar regen rossz, ha egy kapcsolat nem tud mukodni, ha a masik nincs allandoan 5 kilometeres korzeten belul.
2017. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
32 éves koromra rájöttem, hogy SOHA nem szabad feladni egy stabil életet egy párkapcsolatért. Kesőbb megbánnád, lehet, de nem szertnélek lehangolni, de az eszeddel szeress jobban, mint a szíveddel.
2017. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak ezért ne költözz. Most kezdi a sulit. Nem túl esélyes, hogy veled fog családot alapítani
2017. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
#3-nak igaza van. Noert, férfi ért soha nem szabad feladni semmit. Úgy értem fontos dolgokat feláldozni.
2017. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán tartom ezt kivitelezhetőnek. Te hány éves vagy, dolgozol még? Ha a barátnőd rögtön érettségi után ment egyetemre, akkor 18-20 évesek lehettek kb., ha évek óta együtt vagytok, akkor sem biztos, hogy tart ott a kapcsolat, vagy ti magatok, hogy az összeköltözésnek ideje legyen. Így viszont külön költözve nem biztos, hogy fenn tudod tartani magad.
2017. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy költöznék.
2017. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyjából ilyen távolságba költöztem el a szülővárosomból, amikor egyetemre kerültem, az akkori pasimmal felmerült ez a kérdés, hogy akár utánam is jöhetne, a szakmájának megfelelő munkát talált volna a környéken. Nem jött, viszont nem is baj, a kapcsolatunk akkor is bőven véget ért volna, ha közel költözik. Amikor az ember kezdi az egyetemet, még túl fiatal életre szóló kapcsolathoz, felesleges az otthonról hozott csomagokhoz ragaszkodni. Fájni fáj, de a jövőre kell koncentrálni.

Azt meg erősen ellenzem, hogy egyetemisták távkapcsolatra pazarolják az életüket. Már csak a magam példájából is kiindulva- sokkal élénkebb és boldogabb egyetemi éveim lettek volna, ha nem ragaszkodom a halálra ítélt otthoni kapcsolatomhoz. A tietek lehet, hogy nincs eleve halálra ítélve, de ha csak kemény áldozatok révén lehetne fenntartani a dolgot, akkor nincs értelme erőltetni.

2017. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit adok fel. Ha egy átlagos munkát, akkor költöznék.

Ha egy átlagosnál jobb munkám lenne, már nem hiszem hogy feladnám.

De ott van még a baráti kör hátrahagyása, az sem elhanyagolható tényező.

Régebben kb annyi idősen mint most te, mindig csak ott tudtam elképzelni az életem ahol felnőttem. Ma meg már tökmindegy lenne csak boldog legyek, ennyi....

2017. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt csakis nektek kell eldönteni.

De tanácsot kértél. Gondold át, hogy mióta vagytok együtt, mennyire komoly a dolog. Most dolgozol vagy mit csinálsz? A barátnőd után ha mennél, akkor ott tudnád az dolgozni/ tanulni amit most csinálsz?

A barátnőd koliba megy vagy albérletbe?

Ettől függően hogy laknál ott, ha te is odaköltöznél?

Albérletben lennétek ketten? Tudnátok fizetni?

Ha a barátnőd koliba megy, akkor tudnád fizetni egyedül az albit magadnak?

Gondold át a lehetőségeidet.

Ha pl most egy kicsi településen élsz, ahol kb munka is alig van, akkor lehet jó döntés elköltözni egy nagyobb egyetem városba, barátnőtöl függetlenül is.

Alaposan rágjátok át.

Ha nem egyértelmű, akkor várjatok vele.

Akár következő félévben is átköltözhetsz az ő városába.


Az én kapcsoltomban volt hasonló helyzet, ott nem is volt kérdés, egyértelmű volt mindkettőnk számára, hogy mi a megoldás. A párom pl szinte gondolkodás nélkül felmondott(előtte keresett más helyett), mert a régi munkahelye eléggé ráment a kapcsolatunkra.

Én is feláldoztam több mindent, hogy nekünk jó legyen.

A fent leírt helyzetben nálunk nem is lenne kérdés, hogy együtt fogunk élni, majd keres a másik fél munkát abban a városban.

Ha nálatok ez kérdés, lehet nem tart ott a kapcsolatotok még.

Lehet 1-2 félév és változik a helyzet.

2017. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!