Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne hogy a barátnőtök érzelmileg labilis, és sikertelen öngyilkosságot kisérelt meg?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nőként válaszolok:

Mindig meg kell keresni az okot, ami idáig vezetett. Aztán el kell menni pszichológushoz, mert az öngyilkossági kísérlet az már nagyon súlyos dolog.

Ne szégyelld, ami történt, kezeltesd magad, túl tudsz jutni a nehéz időszakon, ha akarod és teszel is érte.

Legyen erőd és kitartásod, hogy leküzd a démonjaidat! :)

Gondolkodj pozitívan! :)

2017. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalon ilyen voltam. Elmondtam páromnak. Lelkileg mind a mai napig lelki gondokkal küzdök. Szedek gyógyszert rá. Dokihoz is járok. Ennek ellenére normális a kapcsolatunk. Sose ítélt el, elfogadott.
2017. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és megtörtént velem. A párom mindent tud, és nem ítél el. Tudja, mi váltotta ki. Igaz, más emberek megoldják a problémájukat, nekem pedig akkor nem ment, tehát kiderült, hajlamos vagyok erre, de az ember változik, fejlődik, és tudjuk mindketten, hogy nekem ez sikerült.

Plusz tisztában van vele, hogy most már - hogy gyerekünk lesz - sosem tenném meg többet, mert már látom az élet értelmét, amit akkor nem.

2017. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átérezném a helyzetét, mert én is szélsőségesen labilis vagyok lelkileg. Legutóbb 1,5 hete vagdostam meg magam. Nem voltam még ilyen közel ahhoz, hogy megöljem magam. Amúgy egyszer megismertem egy ugyanilyen lányt, akit évekig nem tudtam elengedni, de végül eldobott. Valahol mélyen bele is haltam a fájdalomba...
2017. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!