Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen hogy mindenen kiakadok?

Figyelt kérdés

párommal lassan fél éve egyutt vagyunk és az utobbi időben sokat veszekedtunk nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel mindenen kiakadok és azt tudni kell hogy nagyon érzékeny vagyok és az is lehet hogy tul sok törődést várok el tőle ez attol is lehet hogy gyermekkorban nem kaptam elegendő szeretetet? szerintme ez is közrejátszik. Kérlek adjatok valami jó tanácsot mit kezdjek én mindent megprobáltam egy ideig jó volt

csak félek ezért fogom elvesziteni.

Valami önbizalom erősitésre lenne szükségem vagy én se tudom el vagyokj veszve. Segitsetek. Mármint tanácsot adni. köszönöm.



2017. szept. 6. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te se tudod mire van szukseged, akkor mi se. A bajt felismerted, beszelj errol a paroddal. Ennel jobbat nem tudsz tenni.
2017. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xilox
2017. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl min?
2017. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!