Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek az ellen, ha úgy...

Mit tesztek az ellen, ha úgy érzitek nem vagytok elég jók? Ha mindenen szorongtok?

Figyelt kérdés

eléggé félek,hogy nem vagyok elég jó a páromnak,hogy nem adok meg neki mindent.Sőt még azon is aggódok ,hogy mikor érek be az iskolába nehogy késsek..És mostanában attól is félek,hogy elvesztem a kontrollt önmagam felett.Annyira rémisztő,hogy nem tudod irányítani magad..És mi van ha így járok és bántok valakit akit nem szeretnék:/


Teljesen megőrültem?Vagy csak a túl sok szorongás :/


2016. okt. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kicsit" stresszesnek tunsz az teny. Ne aggodj annyit, felesleges. A parod olyannak szeret, amilyen vagy. Ha par percet kesel az iskolabol, semmi bajod nem lesz belole. Igy gyakorlatilag tulbonyolitod a sajat eleted.

Ha szuksegesnek erzed, ajanlom hogy keress fel egy pszichologust.

2016. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Jártam egy ideig orvoshoz...gyógyszereket is szedtem de azon kívül ,hogy meghíztam nem segített sokat :/

Lehet hogy el kellene mennem megint.

2016. okt. 28. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

én ellene semmit. beletörődtem, 23évem így telt el.... sajnos van mégpár. önkontroll elvesztésétől mindennél jobban rettegek. sosem vállalom fel maham.... szerintem menj dokihoz, hátha neked segítenek. sok sikert....

amúgy ez nem őrület. ez szorongás, de addig örülj és kérj segítséget, míg még tudatában vagy annak, hogy ez nem te vagy, ésmeg akarsz ettől szabadulni. merészség kell ehhez is, mert szembe fognak állítani saját magaddal. nehéz, de ha kitartó vagy, menni fog. ezt mondják legalábbis.

2016. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!