Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudunk bulizni, múzeumba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk bulizni, múzeumba menni, vagy vásárra, mert végig rohanja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk, a párom a férfi.

Sajnos egyre nagyobb probléma, hogy ha nem olyan programra megyünk, amire akar, nem tudja magát elfoglalni.

Múltkor a városunkban volt egy táncos rendezvény. Hetek óta vártam, mondta, hogy elmegyünk, mert kiöltözős volt. Oda értünk, és ő nem akart velem táncolni, és tőlem kérdezgette, hogy mit csináljunk bent? Mondom ha ennyire nem tudod lefoglalni magad menjünk máshova. Már haverokat akart hívni(nem értem velem miért nem lehet lefoglalni magát).

Következő hétvégén volt egy evős fesztivál a szomszéd városban. Elmentük. 30 perc alatt végigjárta, majd menni akart. Volt kaja-ő nem kért,mert nem szereti, pedig lány létemre fizettem volna neki. MOndtam, hogy üljünk fel a körhintára-felnőtteknek volt-de nem, mert ő nem akar.

Múltkor ő ajánlotta fel,hogy menjünk el egy kocsmába, ahova régen járt. 10 perc után eldöntöttünk, hogy elmegyünk onnan, mert nem tudott velem mihez kezdeni ott.

Volt egy kocsma, amit 1 éve meg akartam nézni. Elmentünk, erre végig duzzogta az EGÉSZ utat, hogy most ott mit fogunk csinálni, milyen méregdrága ez a hely, blablabla. Mondom neki ha ennyire nem akar jönni ne jöjjön, én megyek barátokkal, de ő mindenáron jönni akar. Ha meg megmondom, hogy nem megyek vele, az egész napomat elrontja, hisztizik, hogy unatkozik. Szerinte a múzeumok unalmasak, azok sem jók.

Én ilyen pasit nem láttam még. Sajnos egyre többször szorongok már. Ebből csak a szakítás a kiút?


2017. szept. 7. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt vele kellene megbeszélned...
2017. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a szakítást is végig durcizná, mert nincs kedve hozzá, meg nem tudna mit csinálni.
2017. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Untatjátok egymást. Kell ez nektek? Egy életet végigunatkozni elég nagy luxus ám...
2017. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldöntened, hogy csak a szakítás - e a kiút, de nagyon úgy tűnik, hogy nem vagytok egy hullámhosszon. Beültök valahová és nem tud veled mit kezdeni?! Nem tudtok beszélgetni, nincsenek közös témáitok? Akkor egyáltalán, hogyan jöttetek össze?
2017. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy anaygi gondjai vannak, csak nem tudsz róla? (Hülye kérdés volt tudom, ha nem tudsz róla, akkor a válasz "nem") :)
2017. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Üljetek le szépen, azt' magyarázd el neki, hogy az adott művelet CÉLJA nem más, mint a kellemes, hasznos, együttes IDŐTÖLTÉS. Elvileg fel kell, hogy fogja.


Tudod, mi pasasok alapvetően feladatokban gondolkodunk: nem csinálunk valamit, vagy épp csinálGATUNK... hanem megcsináljuk ezt, vagy megcsináljuk azt. Ezt súlyosbítani szokta, ha a feladat nem épp kedvünkre való: olyankor még sietünk is (összecsapjuk, oszt' jóvanazúgy!).

Nno, ebben a szemléletmódban kell gondolkodnod, amikor programot csinálsz és azt elmondod neki indulás előtt!

Tehát az olyan megfogalmazás kerülendő, hogy "Elmegyünk megnézzük az x kiállítást", mert végigdarálja 5 perc alatt (neki ugyanis AZ a "megnézés").

Helyette sokkal célszerűbb időtartamot megjelölni, vagy épp az együttléttel kihangsúlyozva a dolgot. "Mászkálunk kettesben két-három órácskát, közben nézegetjük az x kiállítást. Délre meg vagy hazajövünk, vagy megebédelünk a városban".

No.

2017. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ferfikent: nem vagyok annyira ket bites, ahogy a hetes beallit minket. Agyhalottaknak kell ilyeneket elmagyarazni.


Tehat a diagnozis szerintem az, hogy szarik rad a parod, de kenyelmes neki higy megdughat es vagy neki, csak ne kelljen veled kimozdulnia. Te pedig ne menj kulon, mert tuti megcsalod. Ennyi az egesz.

2017. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
#7 #8 szerintem mindkettőtöknek igaza van! :)
2017. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy annyira odavan érted, ráadásul elég gyerekesnek tűnik. Én nem maradnék vele, mert evvel a viselkedéssel azt jelzi: mindennek úgy kell lenni, ahogy ő akarja.
2017. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!