Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte válaszokat kérek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat kérek, hogy fejlődni tudjak, jobb irányba! Rosszul látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk házasságban a férjemmel,halál nyugodt eléggé alkalmazkodó minden helyzethez.

Engem persze az őrületbe kerget olykor ezzel.

Akire kitérek elsősorban az a család,barátok.

Én pont az ellentetje vagyok lázadó,nagypofájú karakán csaj.

Bármilyen dolgot csinál mindig őt védik szóvan velem szemben,tök mindegy hogy mekkora fatális hibát,ám ha én csak a negyedét követnèm el már megkőveznének.

Néha tök elegem van ebből a helyzetbôl már,és jobban haragszom rá mint akik " védik".

Mindent a szájába kell rágni,de még akkor is hiba csúszik a gépezetbe.

Ezen ilyenkor a sok okos jót röhög,én meg már falra mászok hogy újra meg újra évek óta ugyanaz.



2017. szept. 8. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Őszinte leszek, ez később csak rosszabb lesz. Senkit nem akarok lázítani, de szerintem válj el, ha nem működik a kapcsolat.
2017. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Rosszul.

Ha papucsként kezeled nulla tisztelettel-karakán"módon te hordod a mellényt -nadrágot.

Akkor ő elhelyezte magát egy alsóbrendű valakinek aki szót fogad neked mint egy jó gyermek...


-míg meg nem unja és keres egy kevésbé pofázós nőt aki mellett majd talpraesett férfi lehet!


N/43

2017. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hogy is mondjam ....irányitani KELL...ez a gáz :(

Képtelen magától mindenre,amit 6milliószor már elmondtam hogy kell elintézni ugyanúgy nem tudja most sem.

A másik én már többször dobbantani akartam ő ilyenkor teper ezerrel ...

2017. szept. 8. 20:32
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha már a házasság előtt is ilyen volt a természete, miért vele házasodtál össze?
2017. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miben merül ki az, hogy nem tudja a dolgát végezni? Nem tud elmenni a postára? Nem tud elmenni a mosdóba?
2017. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert szerettem és szeretem most is.
2017. szept. 8. 20:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Vizelni tud,de postát nem tudná intezni 😂
2017. szept. 8. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM KELL irányítani a férjedet. A sárba tiport önbizalmát kellene helyreállítani. Hidd el, hogy sokkal kevesebbet szerencsétlenkedne, ha bízna magában. Ne mondd el, mit hogy kell csinálni. Kérd meg, hogy csinálja meg és kész. Hagyd, hadd oldja meg úgy, ahogy tudja. Ha balfék hát balfék. Te sem úgy születtél, hogy mindent tudtál. Ha pofára esik, ne kezdd el kioktatni. Csak biztasd, hogy próbálja meg újra. A kérdés az, mi lesz veled, ha a férjed rájön, hogy önállóan is életképes.
2017. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Velem semmi kedves utolsó,valószinüleg mindent ugyanúgy intéznék magamnak mint kettőnknek eddig.

Nem lennék öngyilkos,ha erre célzol.

2017. szept. 8. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, mi lenne a házasságotokkal. Vajon hogy érezheti magát a férjed amiatt, hogy hülyegyerekként kezeled? Ezen gondolkodtál? Az itteni megnyilvánulásaid alapján úgy tűnik, szavakkal golyózod ki a férjedet. Vajon fogsz neki kelleni akkor is, ha ráébred, hogy ő is ugyanúgy el tudja intézni a dolgait? Kapard össze az empátiád morzsáit és képzeld magad a helyébe. Nem kezeled őt egyenrangú partnernek. Te hogy éreznéd magad, ha ő oktatna ki folyton téged?
2017. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!