Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod kisebbí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod kisebbítetni akarná a melleit?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 70E-75D mellmérettel rendelkezik, de robosztusnak érzi magát miatta, azért bevallaná, már átfutott az agyán az is, hogy kisebbítené. Elvégre melltartót ilyen mellre nem lehet kapni, ruhát nem lehet kapni, elszomorítja sokszor.


Kb ekkora méretet kell elképzelni:

[link]

[link]


2017. szept. 11. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Én nem szeretek semmit ami mesterséges, szintetikus, természetellenes, így nem igazán tetszene ha kisebbíteni akarná. Meg amúgy sem... Örüljön hogy van melle. Sokaknak nincs.
2017. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Diavolino44 ***** válasza:
14%

En nem orulnek, mert nekem pont ezt tetszik, s annyira keves ilyen nagy meret van, hogy szinte kincs egy ilyen no.

De ha o ugy erzi jobban magat tegye, nem vagyok az ura, szabadon dont amiben csak akar.

2017. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
támogatnám
2017. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Addig könyörögnék, míg meg nem gondolja magát.
2017. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Elmondanám neki,hogy nekem így tetszik természetes nagy mellekell. De ha nem tudnám meggyőzni akkor a műtétnél is mellette állnék végül. Az ő döntése, de azért megpróbálnám lebeszélni róla. Ezeka mellek nem is túlságosan nagyok. Normális nagy méretűek. Nincs vele probléma.
2017. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát azt most hagyjuk, hogy ezekre a mellekre bőven van melltartó.


Ekkora mell egyáltalán nem indokol műtétet.

Inkább pszichológust javasolnék.

2017. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy aterzem a helyzetet, mint no. Mindig is kis melleket akartam, a tini korszakomban elegge nagy onnertekelesi gondjaim is lettek emiatt. A mai napig amugy ha tehetem inkabb felveszek egy sport melltartot, mert az vmennyire lenyomja oket. A folyamatos hat problemakrol meg inkabb nem is beszelek.

Mar elore felek belegondolni abba is, hogy 40 evesen , gyerekek utan, hogyan fognak kinezni. :D Inkabb atok, ez mint aldas.

2017. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Az exemnek 'H' méretű van, 60 kg 165 cm. Arra is kaptunk melltartót, csak külön kellett megvenni a bugyit és külön a melltartót, fürdőruhához dettó. Néha fájt a háta emiatt de esze ágában sem volt kisebbíteni.

Pszichológust ajánlanék nem műtétet. Sok lűny örülne ha nem kellene pushup-ozni.

2017. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Csak jelzem, hogy egészségügyi gondokat okoz, ha a test nem bírja el a nagy melleket, ami rontja az életminőséget. Mert a napi szintű hát-, derékfájás bizony komolyan kihat az életminőségre..

A mellkisebbítés nem esztétikai beavatkozás.

2017. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ha ilyen mellei lennének ilyen testhez, akkor valószínűleg a mellei miatt szerettem volna bele, és kicsi cicikkel elveszne a varázs :( Nekem kellenének ezek a mellek, de nagyon :D
2017. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!