Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mit jelent ha a párom azt mondja h szüneteltessük a kapcsolatunkat? Azt mondta h nem szakitunk csak szüneteltetjük. M időt kér.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%,hogy szexelni akar mással. Ez magyarul azt jelenti : Drágám mondjuk azt,hogy nem találkozunk pár napig és nem is beszélgetünk,szóval kérlek ne zavarj. Addig én megfektetek egy csajt,még nem tudom,milyen lesz ezzel az új csajjal,ha ő meggondolná magát vagy nem akarna többet tőlem akkor utána én visszamegyek hozzád és mindent folytatunk onnan ahol abbahagytuk.
2017. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Aki azt tudja neked mondani, hogy most nem akarok veled lenni x hétig és látni se akarlak, az már nem szeret. Ebből soha nem lesz már normális kapcsolat.
2017. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De van mert nem tudjátok az előzményeket. Es még vannak nála cuccaim.
2017. szept. 12. 15:09
 14/20 A kérdező kommentje:
De szeret csak a szülei tiltanak töle par hónapja és ez őrli fel idegileg.
2017. szept. 12. 15:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Édes csillag, ha anyuci meg apuci véleménye számít a párkapcsolatban, akkor meg pláne nem szeret és kicsit se számítasz neki. Viszont így nem értem miért felnőtt párkapcsolatok rovatban van.
2017. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
4 különböző embernek beszéltem erröl és mind a 4 en elkenkező véleményen vannak mint ti. Pedig nem is ismerik egymást.
2017. szept. 13. 16:45
 17/20 anonim ***** válasza:
Nyugtathatod ezzel magad, de nem lesz jobb. Attól még a tény az tény marad. Aki szereti a másikat, az nem kér szünetet. Aki szünetet kér, ott nem stimmel valami: vagy az érzéseiben nem biztos és nem úgy áll hozzád, ahogyan azt kellene neki, ergo nem szeret, vagy szakítani akar, csak nem akar megbántani és gyáva hozzá, vagy másokkal akar szexelni. Teljesen mindegy, hogy mit talál ki körítésnek, a szándéka nem tiszta. Maradj csak továbbra is ilyen naív, élj álomvilágban, nyugtasd magad a hülye magyarázataiddal, aztán majd jó nagyot fogsz koppanni. Csak ne gyere utána ide sírva egy újabb kérdés keretében.
2017. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pozitívabbak is lehetnétek.
2017. szept. 14. 08:52
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnénk, de a tapasztalat nem erre tanít. :)
2017. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Pozitívabbak is lehetnétek."


Jah, lehetnénk, csak semmi értelme, mert csak magadat csapod be.

2017. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!