Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal szüneteltetjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szüneteltetjük kicsit a kapcsolatunkat de ő közben mar keresgel, flörtöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal két eve vagyunk együtt es az utobbi időben sokat veszekedtünk, megbeszéltük hogy kicsit szüneteltetjük a dolgot...de ő közben társkereső oldalon mar flörtöl... ugy erzem átvert, becsapott.Nagyon szeretem de most haragszom ra. vele még nem tudtam beszélni....talan jobb is.. tanácsot kerek tőletek, hogy latjatok? mit tegyek?
2010. ápr. 4. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lapát
2010. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

ahhoz hogy rájöjjön micsoda kincse van, ahhoz bizony másokat is meg kell ismerjen... hidd el hogy hamar rájön hogy ezek a cafatok milyen kis idióták és egyből visszatér...

Eként egy férfinak néha szüksége van arra hogy "vadászhasson"

Ahogy a csajoknak is jólesik ha megdicsérgetik őket hogy szépek vagy hogy okosak. Abba még semmi rossz sincs... nem?

25F

2010. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá nála, hogy most mit gondol a kapcsolatotokról. ha vonakodik, és úgy látod rajta, hogy tényleg nem akar dönteni, akkor valahogy sürgettesd meg, de finoman.

ha te komolyan gondolod a dolgot, meg is kérheted a kezét, csak ezzel mattot adsz neki.

egyelőre a puhatolózásnál jobb ötletem nincs, de ne hagyd magad, hogy az orrodnál fogva vezessen, mert az nem fair.

2010. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne szuneteljetek. Az a szakitasnak az a formaja, ahol nem meritek kimondani, hogy kesz. Pedig kesz. Inkabb lepjel tovabb!
2010. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia! abban az esetben, ha megbeszéltétek hogy ez a szünet nem arról szól h közbe csajozik, és te is keresgélsz, akkor sajnálom, de szerintem már nem szeret Téged annyira :( Bár attól függ ha nem találkozik senkivel csak irogat neki néhány csaj az még nem olyan gáz, bár én erre is kiakadnék vmilyen szinten:S Honnan tudod hogy fent van ezen az oldalon? N/20
2010. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Én úgy látom, hogy már nem érdekled, legfeljebb megszokásból van veled. Szerintem semmiképp se gondolja már komolyan a dolgokat :/
2010. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Rohadtul nem beszéltétek meg gondolom, mit jelent az hogy szüneteltetés. Csak annyit mondtál: szüneteljünk, ő azt mondta ok. Csak ő azt érti a szünetelés alatt, hogy ezt is szabad csinálnia. Te nem. Kész. Beszéljétek meg.
2010. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szepen.....

ugy beszeltük meg ezt a szünetet hogy amikor hazajön (mert ő külföldön dolgozik mar egy eve) hogy megbeszeljük mit szeretnenk ettől a kapcsolattol es ha ugy van akkor kimegyek hozza......

szoval en ezert sem ertem azt hogy miert keresegel ha eddig azt akarta hogy költözzek ki hozza.....

irtam neki de nem válaszolt...... szerintem már döntöt csak nem értem hogy miert nem tudja elmondani.......

2010. ápr. 5. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom megbeszeltetek hogy szunet, de az hogy ebbe mi fer bele azt nem.Viszont nem ertem, hogy honnan tudod,ha nem töle,gondolom kutattal az e-mailjeibe.Tudod egyaltalan hogy flörtöl vagy mi tartozik ebbe bele,mert az mas hogyha valakivel beszelget,hisz ahogy Te is irtad, 1 eve van kulföldön gondolom egyedul es a csaladja nelkul.Te hogy fogadnad ha meg a parod is elveszitened? Belegondolhatnal, mert neked ott van mindenkid körulötted neki meg senkije. Jobb ha megbeszeled vele, csak egy kicsit gondolj bele az ö helyzetebe is!

Udv. 26/L szinten kulföldröl

2010. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nincs neki, aki mos meg főz rá, és ezért akart téged maga mellé. Már bocsi..
2010. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!