Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak benneteket mennyire zavarna, ha párotok rendszeresen, de mértékkel fogyasztana alkoholt?

Figyelt kérdés
Én falun élek,de sok ember szemét szúrja,és felháborítja,hogy nő létemre rendszeresen sört fogyasztok.Ha nem is naponta,de 2 naponta 2 dobozzal,amitől jól érzem magam.Úgy érzem tisztítja a vesém,és immunisabb vagyok.Nem az ,hogy nem tudok,inkább nem akarom teljesen elhagyni.Férfiak benneteket zavarna??

2017. szept. 13. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Az alkoholizmus első jele a tagadás.


"Nem vagyok alkoholista, bármiker le tudnám tenni a piát, de egyelőre nem akarom."


Bocsi, de tipikus alkesz kifogás. Én meg speciel nem jönnék össze egy alkoholistával.

2017. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez még nagyon messze van a zavaró mennyiségtől. Annyit szólnék hozzá, hogy én is kérek. Aztán, ha kicsit ellazultunk, jöhet a szex is! :-)

(Ha már egyszer ebbe a kategóriába írtad a kérdést...)

2017. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
53%
Innék veled sört ennyire zavarna 😀 na és ha nem hoznál az zavarna , 2 naponta 2 üveg sör azt messze nem nevezném alkoholizmusnak
2017. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

A függőség nem feltétlenül lerészegedést jelent mindennap. Ha a napi rutin része, hogy alkoholonak kell bekerülnie a szervezetedbe, az függőség.

Két doboz (1 liter) pedig mennyiség. Ne ez tegye már ki a napi folyadékbeviteled felét.


PS.: Hagyjuk a vidék-város felosztást. Nincs ilyen ma már. A kettő között csak az a különbség, hogy az előbbiek kertes házban lakó városiak.

De nem kapálnak, és nem szedik össze a tojást.

2017. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
#4 franciák úgy tudom isznak napi szinten kajához.
2017. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Jah, és az is a függőség klasszikus jele - mert tudom! -, amikor valaki meg akarja magyarázni, miért egészséges.
2017. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Mértéktartóan? Mérték a vödör, tartó az asztal?
2017. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

Ez mitől szexulitás? Ez mitől alkoholizmus?!'

Amúgy jobb,ha tudod nem a veséd tisztítja,hanem azt károsítja illetve a májadat.

2017. szept. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Most még csak 2 naponta 2 doboz,de később majd többet és többet kíván a szervezeted... Aztán majd eljutsz te a lerészegedésig is. A szervezeted majd nem fog betelni az aktuális mértékkel mert hozzászokik.
2017. szept. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
Nézd, az alkohol és alkohol 2 különböző dolog. Olyan nővel sose jönnék össze, aki sört iszik, de olyannal simán, aki whiskeyt iszik.
2017. szept. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!