Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom online kommunikációban, ha éppen össze vagyunk veszve?

Figyelt kérdés
Ő nem ír... ha én nem írok neki, számonkér egy idő után, de ha keresem, akkor válaszol ugyan, de le se bagóz... Mikor nincs probléma és nem vagyunk személyesen együtt, 0-24 kommunikálunk, szóval ez ilyen vitás helyzetekre vonatkozik. Miért csinálja ezt? :S
2017. szept. 14. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos felnőtt párkapcsolatok téma? elég gyerekesnek tűnik mind2 oldal
2017. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Latom a kommunikacio a kedvenc szavad, de ez tini kategoria.
2017. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek is szoktak online csevegni
2017. szept. 14. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem most szakított egy haverom a barátnőjével, ők is ezt csinálták az utóbbi pár hónapban.

Mondjuk nekik is azt kellett volna csinálni, meg neked is azt kéne, hogy MEGBESZÉLNI a dolgokat...... Tudom, ez manapság már nem divat, meg hogy állítólag jobb megsértődni aztán inkább megcsalni, de szerintem mondjuk értelmesebb megoldás ha leülteted, felteszed neki ezt a kérdést, és 10 perc alatt az egész ügy át van tárgyalva.

Attól mi lesz jobb, ha mi bármit írunk? Nektek kéne kommunikálni, különben nem fog sokáig tartani a dolog.

2017. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan tudnám? Miért nem őt kérdezed? Miért nem az az első, hogy őt kérdezed?


Amúgy meg eleve az a probléma, hogy össze szoktatok veszni. Ne vesszetek össze, hanem oldjátok meg kulturált, érett emberek mójára a problémáitokat.

2017. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

1. Már önmagában az is beteg, hogy 0-24 chatelgettek.

2. Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, ti meg idióta tiniként viselkedtek mind a ketten.

3. Ezt vele beszéld meg, ő a passzív-agresszív éretlen idióta, nem mi.

Csodás kis kapcsolat, ha egy ilyen egyszerű dolgot képtelenek vagytok megbeszélni és inkább játszmáztok, mint az oviban.

2017. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Már önmagában az is beteg, hogy 0-24 chatelgettek."

Ebben mi a beteg? (A többivel egyetértek amiket írtál)

2017. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor veled kommunikál akkor mással is ezt tudja tenni!Ha személyesen vagy ott,nem akarja,hogy lássam mit ír másnak,nekem ez jutott az eszembe.Keress magadnak másik társat,mert ő sosem lesz őszínte hozzád,csak ha az internetről véletlenül kimásolja!
2017. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!