Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság mekkora akadály?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság mekkora akadály? Mit kéne tennem, hogy ápoljam így is a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg én igen távoli városban élünk!A nyáron találkoztunk párszor és akkor elég jól viszonyult hozzám és elég közel kerültünk egymáshoz!De egy kcisit zárkózott és nyiltan nem mondja ki hogy mit gondol...Aztán jött az iskola és kb csak msn-en emg telefonon beszélünk és nem tudom hogy érdemes e igy tovább folytatni?!Én nagyon szeretem és sztem ő is engem!A távolság kb 250km!
2008. okt. 20. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
250 km azt jelenti, h lehet még minden hétvégén sem tudjátok egymást látni, és az is sok pénzbe fog kerülni.
2008. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

az semmi én és a barátnőm közt 1000 km-er van xD

2 hónaposak vagyunk :)

szentem lehet igy élni :D

2008. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
És 2 hónap alatt hányszor találkoztatok, és hogyan? egy iskolásnak is lehetséges úgy? :)
2008. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
nem olyan egyszerű az hát elősször akkor fogom látni mikor 10 hónaposak leszünk :)
2008. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

mi 340kmre voltunk egymástól majdenm 1 évig. kb csak havonta találkoztunk.

ma már ez a távolság egy karnyújtásnyira csökkent:)

kitartást:)

2008. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

én is így voltam a barátommal magyarország két végében laktunk.Suli meg a munka meg még sok akadályba ütköztünk ami megnehezítette a találkozást.Én már kezdtem feladni de a barátom mindig egy kis lelket öntött belém hogy ne aggyuk fel.Ez több mnt egy évig ment.Utána összeköltöztünk és már a kezemet is megkérte :)

Ha ilyen a felfogásod hogy érdemes e folytatni akkor én erre azt tudom mondani hogy el se kellett volna kezdeni.

2008. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
2 távkapcsolatom volt, az egyik 205 km-re, a másik 160-ra. Az első esetben a fiú nem vette a fáradtságot, hogy eljöjjön hozzám (az meg nem jutott eszébe, hogy én is mehetnék hozzá), sajnálta rám az időt és a pénzt is. És a legszebb, hogy állítólag szerelmes volt, ami 1 hónap múltán el is múlt, mint utólag bevallotta. 3 hónap és mindössze 3x-i találkozás után szakítás lett a vége és még azt is MSN-en intézte...Mindenesetre életem 1. szerelme volt, de csak későn jöttem rá, hogy kár volt rá pazarolni egy csepp szeretetet is. A másik kapcsolat (2 hónapos), ami még most is tart, sokkal működőképesebb. Sajnos inkább a pénz, és némileg az idő szab határt a taliknak (munkanélküli vagyok, a párom meg nem keres túl jól), nem az, hogy nem akarná. Hetente, 2hetente így is megoldjuk a talit. Szóval sajnos nem elég, ha szeretitek egymást, időtök is van a másik számára, pénz is kell hozzá :(
2008. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat ápolásában nekem pl. sokat segít az, hogy MSN-en tudunk beszélgetni, webkamozni, ott a telefon is, lehet e-mailezni, és sikerül összehozni a talikat is. Fontos, hogy mindketten törekedjetek arra, hogy minél több időt együtt tudjatok tölteni, mert ha ez egyoldalú, akkor semmi értelme. Azt is el kell döntenetek, meg tudtok-e bízni maximálisan a másikban (az előző hozzászóló).
2008. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem 100 km valaszt el a baratomtol de minden hetvegen talalkozunk es minden ren dben van ,ha szerelem van a tavolsag nem akadaly.kitartast!
2008. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a szerelem megvan felőlem!ő meg nem nagyon mondja ki de ő is szeret!(ezt mutatja)a pénz nem akadály csak a suli...és kb csak szünetekben tudunk találkozni!:(én bízok is benne meg ki is tartok!
2008. okt. 21. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!