Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok folyamatosan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok folyamatosan egy nagyon vonzó külsejű személy adatlapját nézegetné naponta sokszor és régóta, illetve keresné az alkalmat, hogy találkozzon az illetővel, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megcsalásról szó sincs, azért sem, mert párom nem egy kategória a fent említett vonzó személlyel, illetve nem lenne hozzá mersze. Gondolom. Aztán ki tudja?! :-)

2017. szept. 21. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Kuka!!!!
2017. szept. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Házasok vagyunk és gyerekeink vannak...

A vonzó személy pedig történetesen a gyerekorvos. Csodálkoztam, miért ő akarja oltásra vinni a gyereket!

2017. szept. 21. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Honnan tudod, hogy nézegeti?


Elhiszem, hogy zavar, de én nem verném ezt nagy dobra. Mindenkinek vannak ilyen ahogy írod plátói szerelmei, amiből feltehetőleg úgysem lesz semmi. Attól még szerethet téged. Ennyi erővel, ha férfiként van mondjuk egy kedvenc színésznőm vagy énekesnőm az is baj lehetne.

2017. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Babazsúr.


Sajnálom azért. Egyszer majd megtanuljátok amit kell. Sok erőt ehhez.

2017. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ööö... Mit kellene megtanulni?

Persze-persze, most le vagyok "gyerekesezve", de fordított esetben, amikor mondjuk a feleség csinálná ezt (fb profil nézegetés, ábrándozás, találkozhatsz), akkor egyből azt írnátok, hogy tuti meg is csalt már, stb.

Pont valamelyik nap olvastam hasonló kérdést. : -)

2017. szept. 21. 12:01
 6/8 A kérdező kommentje:
*találkozgatás
2017. szept. 21. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyíltan megkérdezném miért teszi ezt, nem csinálnék perpatvart, csak komolyan megkérdezném, mert amíg nézegeti oké..megkérdezném kell-e aggódnom VAGY jöjjenek a női praktikák bolondítsd el, kis változatosság, izgalmas program hogy ideje se legyen rá gondolni. Adj olyat, amiről elhiszi, CSAK te tudod neki megadni - persze amíg ez neked is élmény és élvezed.
2017. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így visszaolvasva..nem, nem feltétlen arra gondoltam! Ez lehet bármi, finom ételek, kényeztetés stbstb
2017. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!