Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy naponta kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy naponta kb 3-an megkeresnek, hogy mennyire tetszek nekik, és mindig hívnak mindenhová a fiúk, hogy menjek velük és vannak akik már 3 hónapja folyamatosan hívnak mindenfelé?

Figyelt kérdés

Nem baj, mert szeretek megismerni új embereket meg minden, de más lány ismerőseimet nem "zsongják" ennyire körbe a fiúk.

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy kelletem magam, nem egyáltalán nem! Egyszerűen csak jól érzem magam mindig és csak akkor találkozok velük, ha van kedvem.


18/L


2011. aug. 24. 00:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
Irigylem a problémáidat.
2011. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
akkor hagyd abba a pinamutogatást -.-
2011. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

nem mutogatom...:S úristen...:S 1 emberrel feküdtem le, 2 éves kapcsolat volt, 1 év után. nem vagyok se r*banc, se k*rva. nem smárolok velük és főleg nem fekszem le.


hallod, szerinted itt mindenki a legnagyobb problémáját írja le??? komolyan ilyen ember minek ír ide? kérdésem volt. vagy kell a negatív?

2011. aug. 24. 00:57
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

Nem te mutogatod magadat fészbukon?


Én is írok egy csomó csajnak, egyszer hátha valakinek bejövök, de a többség még válaszra sem méltat, pedig semmi bunkóság nincs a leveleimben ( gondolom ez a hiba).


Legközelebb azzal kezdem, hogy gyere bébi elviszlek jókat iszunk aztán leszopsz.


Na szerinted jó pasinak lenni?!


Örülj, hogy nő vagy és jön a sok hódoló, de ha lehet ne bántsd meg nagyon őket és ne is hitegesd több hónapig, hogy majd vele leszel.


Nekem már elegem van, hogy mindent megteszek, de nem kellek senkinek sem, aki nekem megtetszik és írok neki.

2011. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
most azt várod, hogy mindenki azt írja, h biztos azért mert szép vagy, meg mindenki téged akar megkapni... ez ilyen önbizalom növelő tréning? szerintem azért, mert lerí rólad, h ribanc vagy, azokra tapadnak ennyire a kis girhes pávák. tegyél fel egy képet, aztán meglátjuk igazam volt-e.
2011. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked. Képzeld nekem még soha senki sem keresett...

L/18

2011. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Hú de meg lettem most fenyegetve :DDD (első)

Örülj, hogy csak ennyit írtam és nem szóltalak le jobban, szerintem ez egy teljesen pozitív vélemény volt. Amúgy meg egyértelmű, hogy ez kérdésnek álcázott dicsekvés, dicsekedni meg menjél máshova!

2011. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

-nekem

+engem

2011. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Ne higgy ezeknek az embereknek, csak azért keresnek meg naponta többen is, mert valaki elhíresztelte rólad, hogy szereted a vakvezető kutyákat. :-D
2011. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem is hitegetek senkit. na jól van szerintem nektek van problémátok, nem akartam dicsekedni. de mindegy úgy látom a magyar mentalitás megint győzedelmeskedett és válasz helyett azt kapom, h dicsekedni jövök. na az jó. és nem rí le rólam, h ribanc vagyok, mert nem vagyok. miért nehéz ezt elhinni?
2011. aug. 24. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!