Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen nem akar társat -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nem akar társat - mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Eszméletlen helyes srác, emellett kedves, csupaszív ember. 25 éves elmúlt. De még sosem volt barátnője. Múltkori baráti összejövetelen is ugratta egy srác emiatt, ő viszont kijelentette h nem is vágyik arra h barátnője legyen.

Szerintetek mi lehet a háttérben? Azt tudom h a szülei elváltak kiskorában, de egyéb csalódása szerelmi téren nem volt. Mi lehet az oka annak h mégsem akar kapcsolatot?


2017. szept. 22. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
homoszexuális vagy aszexuális, vagy egyszerűen csak magányos típus
2017. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy konkrétan Neki mi oka van rá, nem tudhatom...de biztos eljön nála is az a pont, amikor elege lesz a helyzetből és magától kibontakozik.
2017. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez számodra mennyire lesz nagy segítség, nem tudom, de leírok valamit. Engem is sokszor nyaggattak (főleg rokonok), hogy mikor nősülök már meg, és tényleg nem nagyon látott senki nőtársaságban. A faggatózásokra rendszerint azzal válaszoltam, hogy majd öregkoromra megnősülök, vagy hogy nekem nem kell senki. Könnyebb volt ezt mondanom, mint azt, hogy nincs önbizalmam, és állandóan azon kattog az agyam, hogy ugyan miért kellenék bárkinek is, ha nálam sokkal jobb faszikat tudnak összeszedni, vagy hogy szégyellem a tapasztalatlanságomat, szégyellem a betegségemet, ami miatt nem merek nyitni senki felé stb. Nem akartam senkivel sem ilyesmiről beszélni, és azt sem tudta senki, hogy hányszor próbálkoztam, de rendszerint csak elutasítást kaptam. Nem tudom, ki mit gondolt rólam, de nem is érdekel, mivel nem ismertek, és nem is volt soha senki kíváncsi arra, hogy mi van a háttérben. Soha senki nem kérdezte, hogy megy-e a csajozás, hogy tudna-e segíteni bármiben, én meg nem vagyok az a segítségkérős típus. Szóval nálam ez volt az oka, hogy "nem akartam" barátnőt, pedig valójában akartam, csak...
2017. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"kijelentette h nem is vágyik arra h barátnője legyen"

Én meleg vagyok és ez a klasszikus szövegem, ha valaki kotnyeleskedik. Nem hazudok, de nem is kiabálom a világba.

Ha tovább faggatnak, hogy: "Nem akarsz megnősülni sem?" arra meg azt mondom, "Szeretnék megházasodni", amivel megint csak nem hazudtam.

De nem ismerem a kérdező ismerősét, szóval lehet más oka is a dolognak.

2017. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szia! Nem rólam szól ez a kérdés? Mert mindenben illik rám. Azért nem akarok barátnőt mert “rút kiskacsa” voltam általános-középiskolában és a csajok gúnyolásának célpontja. Születési rendellenesség miatt az alsó fogaim, állkapcsom természetellenesen állt, mint egy szörnynek (ezt is mondták rám sokan, ez volt az egyik becenevem). A csontok fejlődése miatt 20 évesen lehetett megműteni, akkor engedték meg az orvosok. Azóta mondhatom hogy jó pasi lettem, megnéznek a nők. De mivel nem alakult ki velük soha egészséges kapcsolatom, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Nem ismerem a jeleket, viszonyokat, nem tudom mi fán terem egy párkapcsolat, mit kéne kezdenem egy nővel. Amúgy 26 vagyok és még nem is csókolóztam, az is elmaradt fiatalon a betegségem miatt. Sokszor közelednek hozzám nők, leszólítanak de automatikusan barátságra veszem a tempót. Úgy vagyok vele hogy kifutottam már az időből ezekeben a dolgokban és amúgy is megszoktam az egyedüllétet. Nem vágyok olyanra amiről nem is tudom milyen.

Sokszor hallom vissza amit te is kérdezel, hogyhogy nincs ennek barátnője, miért nem akar? Mikor nősül meg? Talán meleg? Akkor hozzuk össze egy pasival (volt ilyen kínos megszervezett randi amiről én azt hittem hogy egy barátommal ebédelek, ő meg odahozott egy amúgy jófej meleg pasit és lelépett. Elég kínos volt)

2017. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" ő viszont kijelentette h nem is vágyik arra h barátnője legyen.

Szerintetek mi lehet a háttérben?"


Van, aki nem akar párkapcsolatot, nem szeret alkalmazkodni, magányos típus, stb. Egyszerűen ilyen, nem feltétlen áll vmi titkos dolog a háttérben.

2017. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1.Azt hazudja hogy nem vágyik rà csak hogy ne ugrassàk többet ilyen lerazos szöveg.2.Homoszexuàlis és nem meri felvàllalni ezt és mivel neki is mondani kell vmit ezt mondja.3.Az emberek néha kêpesek sajàt magukat becsapni és inkàbb mondjàk ezt minthogy őszintén elmondjâk hogy mit is éreznek valójàban .Nem feltétlenül lehet homi lehet hogy titokban szerelmes egy lànyba de az egója nem engedi vmiért vagy pedig fél a csalódásokotol.
2017. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!