Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy lány jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány jó humorú társat keres? Inkább azt, hogy szeresse a fiú a humort, vagy pedig inkább azt, hogy képes legyen humoros dolgot produkálni, amennyiben akar?

Figyelt kérdés

Tehát inkább motivációt jelent-e a humor irányába, vagy pedig inkább intelligenciát amivel humort (is) tud gyártani?


Jó-e a humora egy fiúnak, aki nem szokott viccelni, és közömbös a humor irányába, viszont pl. képes lenne egy nagyon humoros TV-műsort összeállítani?



2012. aug. 21. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyu !


Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik..


A humornak létezik intelligens formája is. Ezt szeretik a csajok (akit ismerek)

2012. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem nem nagyon izgat a humor intelligens formája sem.
2012. aug. 21. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

igen igen, a pisti jól mondja


a jó humor mindenkinek más, pl. van, akinek a monty python, de mondjuk ha valakiből egész nap ez dől az fárasztó lehet, szóval mindenkinek más


nekem az, ha szar kedvem van, és jó humorra elütik a dolgok élét, az nagyon bejön

2012. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés mivel a nők többsége a legtöbb féle humort egyáltalán nem is érti, az meg még ritkább aki tud is humorosat mondani, spec. én 33 évem alatt egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen lánnyal találkoztam. Ezért találják ki nekik ezeket a csöpögő romantikus-ál vígjátékokat.
2012. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval ha egy lány jó humorú társat keres, akkor valószínűleg azért teszi ezt, mert szeretne hallani valamit abból a humorból. Akkor úgy sejtem, a jó humoron azt értik a lányok, hogy ez a két dolog mindkettő meglegyen? (utálom a kölcsönt)
2012. aug. 21. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy is mondhatnák, hogy vidám és intelligens pasit keresnek.

A kívánt intelligencia szint mindenkinél más.

Senki nem olyan párt keres, aki állandóan búslakodik. Ha humorral tudod megközelíteni a rossz dolgokat is, akkor mindig fel tudod vidítani a lányt. Ez fontos.

De az is tény, hogy kevés nőnek van jó humora. A többség nem érti pl. az abszurdot.

2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, de mitől legyek vidám ha még soha nem találtam társat? Szóval a nőhöz vidámság kéne, a vidámsághoz pedig nő. Mondjuk nem tudom garantálni. Amúgy a humorhoz inkább úgy állok hozzá, hogy közömbös - pitiáner dolog az én világmegváltó gondolataim mellett.
2012. aug. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!