Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfit szeretek, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szeretek, de nem tudom, kit válasszak?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi pesten lakik, közel hozzám, sokat gépezik, meg telózik, ami igazából nem is zavar...se amikor mesélek neki valamit akkor is..nem ia figyel rám...meg sem hallgat..Bezzeg én mindenr meghallgatok, bármit mond. De csak panaszkodni tud, meg mindenről negatív véleménye van...Közös témánk nem nagyon vamn..inkabb csak rohogunk mindenen es mindenkin. Voltam vele bulizni, de nem erezte jol magat..es igy en sem..Nem mindig van temank es tudom hogy nem teszem boldogga..Meg sokszor hozza fel az exet, akit szerintem még mindig nem hevert ki...Munka utan jo lenne osszefutni vele, de azt mondja keson vegzek...6 kor...hat jolvan ezek szerint én nem erek neki annyit..

A masik sajnos messze van, Szlovákiában..a neten ismertem meg és sokat beszélgettünk telefonon, imádom a hangját. Barmeddig el tudnám hallgatni es mindenrol tudunk beszelni..O mindig felvidit...mar csak annyival hogy hallom a hangjat. Es o meghallgat. Lehet azert mert ritkabban beszelunk, de ez van. Vele is talalkoztam,de vele semmitcsinálni is jo volt. Csak zenet hallgattunk. De eleg volt hogy ott van mellettem. A baj, hogy szeretem mindkettőt. De talán a szlovákot jobban..de ugye o messzebb van joval...es ritkabban tudnank talalkozni..a tavkapcsolat biztos nehez dolog es valszeg nem birnam:( A pestit vagy a szlovákot valasszam?

Kerek oszinte velemenyt..

Koszonom.



2017. szept. 23. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
inkább a pestit
2017. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es meg tudnad indokolni, hogy miert? Az lenne a legfontosabb..
2017. szept. 23. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok érdemben hozzászólni, szal azt kezdesz a hozzászólásommal, amit jónak látsz, de lehet, hogy egyiket se; egyikkel nem kivitelezhető, mert messze van, másikkal meg nem annyira jó. Amúgy nekem fogalmam sincs, hát nem tudom, talán figyeljél a szívednek a hangjára; amúgy nem tudom, nekem úgy tűnik, hogy a szlovákiai picit közelebb áll a szívedhez, akkor költözzetek közelebb egymáshoz, vagy nemtom. De persze nem megy minden azonnal. A másik srác, a pesti meg talán lehangol téged; de amúgy érezd már belül, hogy melyikhez kötődsz jobban, hát na!!!:) Őszintén magaddal hát nemá , hogy nekünk kelljen megmondani, meg eldönteni, azt ami a te dolgod, a te szíved joga.
2017. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Aha... ... .... ... .................................

Te ne válassz kérlek semmit. Nem játszunk se egy exbe révedt egyénnel, sem pedig egy szlovákkal. Szeretni csak 1-et, de igazán. Ha nem tudsz dönteni, a legjobb döntés, ha mindkettőt békén hagyod. Innentől kezdve a részleteket latolgatni fölösleges is.

2017. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy te mit nevezel párkapcsolatnak?

Van valaki, aki le se car? Vagy van valaki, akivel írogattok egymásnak, de nem találkoztok?

2017. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

desmond morris az emberállat című könyvében azt írja hogy-

ha a nőstény vonzalma közel azonos 2 hím iránt,akkor az esetek többségében a nagyobb péniszűt fogja választani.

2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egyikkel talalkozgatok..A pestivel. Nem szarnak le, de ugy erzem, hogy a szlovaknak fontosabb vagyok.
2017. szept. 23. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de nekem ez tini kategória, én legalábbis akkor voltam ilyen szintű problémában...

Egyiket sem kéne választanod, és ha érett felnőtt gondolkodásod lenne, továbbá nem az lenne a szempont hogy mindegy csak valaki azért legyen, akkor magad is rájöttél volna erre.

A pestivel nem jó, tojik a fejedre, a szlovákot meg személyesen nem is ismered jól, meg hát a távkapcsolat nem is ideális. Nem szereted egyiket sem, ideje lenne felnőnöd.

2017. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 6:)))) Mèg szerencse, hogy nem èrti. Hihíí
2017. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azert döntesz nehezen, mert két "rossz" közül akarod kiválasztani a jobbik rosszat.

Szeintem válassz egy olyan srácot, akivel igazi párkapcsolatot tudsz kialakítani, mert így csak szenvedni, őrködni fogsz magadban.

A szlovakkal ha szeretsz beszélgetni, baráti szinten továbbra is tudod tartani a kapcsolatot. A pestivel meg szerintem nincs értelme.

2017. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!