Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivanom a szexet, de nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivanom a szexet, de nem a ferjemmel - nagy a baj?

Figyelt kérdés

A ferjemmel 8 eve vagyunk egyutt, 4 eve vagyunk hazasok. Van egy 4,5 eves kisfiunk. A szex eleinte jol mukodott koztunk, azonban az utobbi idoszakban, olyan 1-2 eve nekem valahogy mar nem olyan jo vele, mint korabban. Nem kezdemenyezek, amit o serelmez. Amikor egyutt vagyunk, arra gondolok, hogy legyunk mar tul rajta. Amikor a szexre gondolok, ugy erzem, hogy nem vele vagyom ra, hanem massal.. en 41 vagyok, o 44.

Vajon ez a hormonok munkaja reszemrol, vagy hul ki a hazassagunk ezen oldala a reszemrol? Nagyon fura, mert szeretem, szeretem a hazassagunkat, de fizikailag ugy erzem, mar nem vonz :(

Valaki esetleg jart mar hasonlo cipoben?


2017. szept. 24. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ez nagy baj. Ha tényleg úgy érzed, hogy ezt leszámítva minden rendben van a házasságotokban, érdemes lenne felkeresni egy ezzel foglalkozó szakembert.
2017. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Valaki esetleg jart mar hasonlo cipoben?"


A házasságok fele ezért megy tönkre, ez tény.

Több évtizedes statisztikai adatokon alapuló tény.

A többi már csak a házastársakon múlik, hogyan oldják meg ezt a helyzetet, már ha meg akarják egyáltalán.

2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem nagy baj.
2017. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmi nagy baj nincs. A férjed előbb-utóbb megunja, keres egy szeretőt, aztán persze kiderül, jól elváltok, és jössz ide sírni, h az a piszok elhagyott.
2017. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Vagy fordítva, te hagyod el másért, h ne legyek ennyire gonosz.

A lényeg, ha nem tudsz ezen változtatni, a házasságodnak vége, ez 100%.

2017. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy egy nagy...baj!
2017. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális, de szerintem inkább " kihűlt" a kapcsolat...próbáljatok új dolgokat, szexben , helyszínben, körítésben...ha testileg taszít, keresd fel itt Miquel- t, lehet, hogy a táplálkozása miatt a feromonjaival van baj
2017. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 éves kapcsolatban vagyok, az utóbbi évben jött előtérbe nálam is ugyanez a probléma.


Ezért félek házasságra hajtania fejem. - JA igen, én még minden előtt állok..

26N

2017. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!