Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom a ferjemmel a szexet, egyaltalan nem, kicsit sem. Visszajön a vagy? Volt mar mas is hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Parommal 9 eve elunk egyutt, van egy 5 eves kisfiunk. Amikor megismerkedtunk nagyon jo volt a szex, de az elso ev utan, inkabb mar csak en kivantam őt, nagyon ritkan 4-5-6 hetente szexeltunk, pedig probaltam bedobni magam. A kicsi megszuletese utan sem javult a helyzet. Aztán az elmúlt 3 évben, már én nem kivanom őt, mintha a libidom elasta volna magat az aszfalt ala. Hozza kell tennem, hogy a ferjem iszik, napi 1,5-2 üveg bor, regebben 1 üveg unikum. Undorodom tőle. Mar amikor jozan akkor is. A szex gondolatatol is menekulore fogom. Nem tudom mit tegyek?

2013. márc. 17. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A férjed alkoholista, ezt kellene kezelni. Ha neheztelsz rá, a szex sem fog menni. Ha a gyökérproblémát kezelitek, lehet, meg fog oldódni ez is.
2013. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi benne az undorító,a külseje,teste?
2013. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mekkora üveg unicum volt, mert több kiszerelésben van

az első év után baj volt, akkor miért folytattad? gyerek születése után nagyon sok helyen jönnek a gondok, de ő alkoholista, ha jót akarsz, akkor nincs más , mint a válás

ez nem fog megoldódni, nem fogja abbahagyni N

2013. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Igyatok együtt, hátha részegen jobban megkívánjátok egymást.
2013. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Unicum amúgy fincsi,csak túl drága.
2013. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
2: alkoholista b.zmeg, alkoholista. Képzeld el. Kezdve azzal hogy büdös stb. Ill. bizonyos dolgok után nem úgy nézünk a másikra.
2013. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a Jagermeister-t komálom. A férjedet viszont dobd ki a fenébe. Az alkoholistákkal nincs mit kezdeni (pláne, ha már ott tart a dolog, hogy undorodsz tőle)
2013. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fospuska ***** válasza:
amíg olyan életet él,hogy nincs miért felnézned rá,nem lesz változás. először elvonó,aztán jöhet a többi-ha lesz annyi erőd,hogy végigcsináld vele a család kedvéért. ha nem-válás,a gyerek és saját magad miatt.
2013. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 Nekem is van alkoholista ismerősöm és nem büdös b+,ránézésre senki nem mondaná meg róla hogy az.
2013. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért eléggé meglepődtem itt egyes komolytalan válaszokon. Ez nem éppen egy elviccelni való kérdés nagyon is komoly a téma. A férjed kezelésre segítségre szorul. Kérdés mennyire erős jellem tud e változni. Az hogy nem kívánod érthető az elhangzottak ismeretében a kérdés valójában az hogy szereted e még? Úgy érzed hogy érdemes e küzdeni azért hogy visszakapd azt az embert aki valaha volt? Ha igen akkor küzdj érte adj egy esélyt a dolognak. Nem lesz könnyű és úgy érzem külsős segítségre is szükség lesz. Mivel alkoholista nem biztos hogy készen áll a változásra. Amikor józan le kell ülnöd vele mindenképp. Tisztázni a helyzetet hogy ez így nem megy tovább. Elmondani neki hogy szereted és szeretnéd ha minden olyan lenne mint régen a egymásért és a gyerekért is. Le kell jönnie a piáról. Be kell látnia hogy alkoholista lett és segítségre van szüksége. Mond el hogy ott vagy mellette és segítesz neki csak akarja ő is. Ha nagyon súlyos az alkoholfüggősség külső segítséget is igénybe kell venni. Ez az első lépés először a piáról kell lejönnie. Utána jöhetne az hogy a kapcsolatotokat helyrehozzátok tegyetek érte. Az alkohol elveszi az ember eszét megváltoztatja a személyiségét. Ha ki tud lépni talán a régi önmaga is visszatér egymásra találtok újra.

Bármilyen agressziót tapasztaltatok felőle amióta rendszeresen iszik?

2013. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!