Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három kisgyerekkel lesz-e még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három kisgyerekkel lesz-e még valakim?

Figyelt kérdés

Minden rendben van a külsőmmel,de a gyerekek miatt félek,hogy nem fogok senkinek kelleni.Társkeresőben meg sem merem emliteni.


31/N


2010. máj. 27. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Biztos nem fogsz örülni a válaszomnak, de én legalább őszintén írok, nem hitegetlek, mint a fenti válaszokban, hogy persze, mindenben ugyanolyanok az esélyeid, mint egy gyermektelennek.

Három gyerek akkor is szép nagy család, ha van párod és velük neveled őket, akkor is nyújt elég feladatot.

Olyan férfi, akinek még nincs gyereke, de később akar majd, nem biztos, hogy belemegy egy komoly kapcsolatba veled, mert

1. egy férfi nem szívesen áldoz időt, energiát, pénzt más gyerekeinek a nevelésére, kivéve, ha kivételesen gyerekszerető

2. nem biztos, hogy szülnél neki is egy gyereket, az már 4 gyereket jelent

Ezért komoly kapcsolatot olyantól várhatsz, aki megérti a helyzetedet, esetleg már van gyereke, ezért el tudja fogadni a tieidet is.

Az, hogy társkeresőben nem említed meg, nem tünteti el a gyerekeidet. Olyan körben keress, ahol ez nem kirívó eset (elvált apák, özvegy férfiak, nagycsaládosok, vallásos emberek), nem tekintik hátránynak, sőt esetleg előnynek, nem te vagy az egyetlen gyermekes szülő. Egy társkeresőn nem rögtön továbblapoznak, ha meglátják, hogy 3 gyereked van.

Személyes találkozáskor úgyis kiderül minden, ne hallgass el ilyen fontos információkat.

Persze bármi megtörténhet, sok sikert hozzá.

Laza kapcsolatod pedig annyi lehet, amennyit akarsz, ha csinos vagy. Ha a férfire nem hárul sok feladat a gyereknevelés terén, azt nem érzik nyomásnak, de gondolom te se ilyen kapcsolatra vágysz.

2010. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Külföldön élek,tehát anyagi gondom nem nagyon van.
2010. máj. 27. 19:50
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Engem elrettentene, hogy 31 évesen 3 gyereked van. Ha különböző apáktól, akkor végképp kirohannék a világból. Ha egy apától, akkor azon gondolkodnék, vajon a gyerekekkel akartad őt megfogni de mégsem sikerült?

3 gyerekhez tényleg piszok nagy türelem és szeretet kell,sokszor még egyhez is nehéz alkalmazkodni, ha nem a tiéd..

2010. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

19:52

Hát pont az ilyen reakcióktól félek.Amúgy nem egyedül csináltam a 3 kicsit,apuka is akarta.

2010. máj. 27. 20:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegénykém!:(

Sajnos óriási szerencse és hatalmas szerelem kell hozzá. De nem lehetetlen. Mi ketten voltunk testvérek, amikor anya válás után megismerte a második férjét. Most lesz a 11. évfordulójuk.:) Sok sikert!

2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a 19:44-esnek van igaza. Azonban 6 hónapos baba mellett gondolom most valamikor lett vége a kapcsolatnak. Pihenj még egy kicsit, ne ugorj bele rögtön a másikba.
2010. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, csak ne add fel a reményt. Az egyik rokonom is 3 gyerekkel talált magának párt, azóta született egy közös gyerekük is. Pedig ott még egy kiállhatatlan anyós is van a házban. Ne hagyd el magad, és akkor találsz magadnak párt.
2010. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Főzős Laci ***** válasza:
Persze,hogy lesz;csak ne hanyagold el magad.Legyél ápolt,csinos,és nyitott a világra.Szerintem van olyan férfi,aki pont az ilyen nőre vár...
2010. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Főzős Laci ***** válasza:
Én örülök,és mélységesen tisztellek,hogy 3 gyermeket nevelsz!!!Ez nagy dolog,nekünk csak 1 van.Az állam remélem segít már az olyanokon,amilyen Te vagy.Én szorítok!
2010. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
még nem olyan idősek. a 8 éves is simán fenőne abban a tudatban, hogy az új férjed az apja. különbenis ilyen kicsi gyerekenél szerintem még nem akadály, hogy pasit taláj. ha a legidősebb 16 éves láztadó kamaszlány lenne, na akkor nehezen találnál pasit magadnak vagy férjet. de egy normális és kedves csávó biztos rádtalál :D
2010. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!