Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tenni? Megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni? Megtartani vagy eldobni?

Figyelt kérdés

Mindenféle lehurrogás, piszkálódás nélkül szeretném, ha tanácsot adnátok, segítenétek.

Van egy személy az életemben, akivel már nagyon sok mindenen átmentünk együtt. Jót, rosszat, mindent átéltünk, amit csak lehet párkapcsolat terén. Mindketten változtunk, de ő nagyon megváltozott. Már számtalanszor a lelkembe tiport, nem hozzá illően beszélt velem. Mindent megpróbáltam, hogy rendbe hozzam az egészet, van, amikor együtt működik, van amikor nem. Mindannyian tudjuk, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Mindenki azt mondja, hogy az lenne a legjobb, ha elengednénk egymást, de ő sem tud elengedni, és én sem őt. Egy olyan személy vagyok, aki hihetetlenül ragaszkodó, odaadó, és ez akár nagyképű, akár nem, igenis nagy szívem van. Akik valaha közel álltak hozzám, tudják, ha szeretek valakit mindent megteszek azért a személyért. Szóval kérlek titeket! Adjatok valami tanácsot! Mit lehetne tenni ezügyben? Mégis mit tegyek, hogy belássa ez a másik személy, hogy ezt rendbe kell hozni, nem pedig tönkretenni, eldobni? Tudom, hogy vannak érzelmei irántam. Nem rövid ideje vagyunk már egymással. De mégis úgy tesz, mintha lósz*rt sem érne a kapcsolatunk. (Bocsánat a kifejezésért, de másképp nem tudom gondolni...) Én nem tudom őt elengedni. Nagyon fontos számomra. Tudom milyen nélküle. Tapasztaltam, és higgyétek el, nem akarom még egyszer azt érezni, amit akkor. Fogalmam sincs mit tegyek, mit mondjak. Én nem akarom ezt a sok, élménydús évet eldobni, hiába van tele rossz emlékekkel. Én látom benne azt a jó embert, akit annakidején megismertem... és ne haragudjatok, hogy nem írtam valami összeszedetten, de egyáltalán nem vagyok stabil jelenleg (sem).

/20 évesek múltunk mind a ketten/



2017. szept. 24. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak döntések, amelyeket fél meghozni az ember és tudja, hogy fájni fog...de a jövőd szempontjából muszáj a kapcsolatod " mögé" nézned és átgondolni az egészet...amit leírtál, az alapján minimum egy ideig külön, vagy végleg...
2017. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Talán hiába állunk a felnőtté válás küszöbén, lehetséges, hogy ő még a ki nem élt tinikorszakára vágyik?
2017. szept. 25. 13:41
 13/20 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel csak az a baj hogy te hiàba vàltozol meg leszel megértő vele szemben ha ő ezt sorozatosan kihasznàlja.Most neki kell vàltozni nem neked ha ezekutàn is a lelkedbe tipor meg ugy viselkedi hogy leszarja az egészet akkor hagyd a francba .Nemakarásnak nyögrs a vége .
2017. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egy utolsó esélyt megér. Ha sikerül, boldogabb leszek, ha nem, több tapasztalattal fogok rendelkezni, hogy az ilyen emberekben mennyire lehet bízni. Próba szerencse! :) Én küzdök addig, míg látom értelmét. Úgy érzem, most nagy szükség van egy igencsak komoly és őszinte négyszemközti beszélgetésre.
2017. szept. 25. 15:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor baxxál ki magaddal,ha ennyi eszed van-.-
2017. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Veszelyesen ostoba vagy. Mar igy is az utolso utani esely utan vagy ottel, de meg csak azert is hazhoz mesz a pofonert.
2017. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15 - úgy gondolom kulturáltan is lehetne írni a másiknak. Ha erre képtelen vagy, akkor feleslegesen írsz ide. Mint azt leírtam az elején, ha nem olvastad volna el; mindenféle LEHURROGÁS nélkül szerettem volna, ha tanácsokat kapnék, véleményeket. Kaptam is, ellentétben veled, mert te rögtön a lehurrogással kezdted. Még ha ugyanezen a véleményen is maradnál, legalább kulturáltan írtál volna. :)
2017. szept. 25. 18:26
 18/20 A kérdező kommentje:
A kulturált válaszokat, véleményeket, és segítségeket pedig köszönöm!
2017. szept. 25. 18:30
 19/20 anonim ***** válasza:
8as válaszomban még normálisan válaszoltam,de ha ilyen mazochista vagy,senki nem fog normális tanáccsal ellátni.
2017. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértem a logikádat. Nem is ítéllek el érte. De szerintem az emberek többségének jobban esik, ha kulturált válaszokkal látják el őket. :) De mindenesetre köszönöm a te véleményedet is.
2017. szept. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!