Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jol tettem vagy nem? Egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol tettem vagy nem? Egy hete vagyok a baratommal es egy gyurut akart ajandekozni nekem, de en elutasitottam es szepen megmondtam neki h meg nem fogadhatom el.

Figyelt kérdés
Szerintem igen hamar van h valamit ajandekozzon nekem. hogy erezhette magat es jol tettem-e h nem fogadtam el?
2008. okt. 21. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez a gyűrű értékétől függ. ha "mindennapi", max 3-4e forint értékű gyűrűről van szó, akkor szerintem nyugodtan elfogadhattad volna. ha látszik rajta, hogy komoly ékszer, akár több tizezerbe is kerülhetett, akkor jól tetted, hogy nem fogadtad el.


mindenképpen rosszul esett neki, de ha elmagyarázod, miért volt, talán tompitani tudod a dolog élét. (esetleg megjegyezheted neki, hogy később már szivesen veszel tőle ilyen ajándékokat.)

2008. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen volt a helyzet és gyűrű mert abban igazad van, ha 1 hét után odaállít egy arany gyűrűvel amivel szinte el akar jegyezni akkor nem szabad elfogadni mert a szavaidból is úgy veszem ki még ne sokat érzel ki ebből a kapcsolatból. Ha viszont valami csekély értékű volt és a helyzet se "eljegyzés" szerű akkor viszont neked kell eldöntened, hogy megértetek már annyira, hogy elfogadd.
2008. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!