Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt szeretné, hogy a felesége ne dolgozzon, köteles eltartani?

Figyelt kérdés

Ha azt szeretné, ne dolgozzon, csak a háztartást végezze otthon, hogy neki munka után ne kelljen.

Ez esetben köteles olyan szinten eltartani, amilyet a nő is megengedhetet magának a saját fizetéséből?


2017. okt. 4. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

"amilyet a nő is megengedhetet magának a saját fizetéséből?"


Egy házastársi kapcsolatban közös bankszámla van, amire a pénzek egy helyre folynak be és a felek az egészet együtt használják. Itt botlik meg amit mondasz, hogy nincs ilyen egy házasságban, hogy "saját fizetés".


Mindegy hogy a férfi keres 500 ezret, a nő meg nem dolgozik vagy a férfi keres 250 ezret és a nő 250 ezret.

A közös bevétel, amit közösen használnak fel így is-úgy is 500 ezer lesz.

2017. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ugy van ,ha nem engedi dolgozni ,akkor tartsa csak el.

Én ilyen pasival öszese jönnek.

n25

2017. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen igen, de ez csak a minimum, tekintve, hogy vagyonközösség van a héázasságban.


Bár részemről kidobnám az ilyen pasit.

2017. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Eszem megáll!

Ingyen rabszolgát akar az ilyen pasi?

2017. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs külön törvény (azon túl h vagyonközösség)
2017. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván igen. /de én pl úgy sem mennék bele, hogy otthon maradjak, ha vki biztosítja ugyanazt az életletszínvonalat. unalmas is otthon + nem kerülnék kiszolgáltatott helyzetbe, ha nem muszáj./
2017. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát basszus, ha most eltekintünk attól, hogy ki akarja otthon a seggét vakarni, akkor szerinted az ilyen nő miből él? Ingyen suvickolja a szart, vagy mi?
2017. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Erre nincs jogszabály, ahogy megállapodnak.
2017. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én elvárnám. Ha van x fizetésem és egy arra beszoktatott életszínvonalom, tegyük fel még a munkámat is szeretem... az uramnak legalább annyit kéne adnia nekem, hogy azt a munkát én otthagyjam.

Nem kötelessége, de ha nem tudja ugyanazt megadni, akkor abban mi a pláne a nőnek, ha mondjuk a nő nem utálja totálra a munkáját?

2017. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mondjuk én biztos nem szeretnék senkivel anyagi függőségben lenni, szóval megtartanám a munkámat, de most elméletileg mondom :D
2017. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!